PN - PT 11:00 - 19:00, SOB 9:00 - 14:00
rejestracja@pokaż email
+48 512 pokaż numer

Sylwia Hajdrowska

menedżer
shajdrowska@softskin-clinic.pl
512 822 207

Biografia

Od 15 lat pełni funkcje menedżerskie i dyrektorskie w spółkach produkcyjnych i usługowych. Do zakresu jej obowiązków należało między innymi zarządzanie organizacją firm, ich księgowością i kadrami. Ma doświadczenie w branży medycznej, legislacyjnej oraz nieruchomości, zajmowała stanowiska kierownicze w spółkach obrotu nieruchomościami, jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Przez ostatnie lata pełniła funkcję menedżera jednej z klinik stomatologicznych.
W SOFT SKIN Dermaclinic kieruje sprawami administracyjnymi, zarządza kontaktami z klientami oraz relacjami z dostawcami technologii.

Edukacja

  • Medyczne Studium we Wrocławiu
  • szkolenie Besucherempfang und Telefondienst – Visitenkarte des Unternehmens (Obsługa osobista i telefoniczna klienta wizytówką przedsiębiorstwa); Kuratorium der Deutschen Wirtschaft
  • szkolenie z zakresu organizacji pracy, rachunkowości, trening psychologiczny i etykieta w biznesie; Point Doradztwo Personalne i Szkolenia dla Biznesu
  • Licencjat Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

O sobie

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych – mówi Sylwia Hajdrowska, menedżer Soft Skin Dermaclinic. Potrafi załatwić każdą rzecz, w czasie dla innych niedostępnym. Twarda ręka menedżera jest jednak miękką dłonią kobiety. – Uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami.