fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Roksana Bogdanowicz

kosmetolog
rbogdanowicz@softskin-clinic.pl
+48 512 822 207

Magister kosmetologii. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych Klinikach medycyny estetycznej w Warszawie. Kosmetologia to jej wielka pasja. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w kursach, szkoleniach, sympozjach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta oraz profesjonalnemu ustalaniu konsultacji dermokosmetologicznych, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

W Soft Skin Dermaclinic przeprowadza między innymi terapie laserowe z wykorzystaniem lasera Fotona (Er:Yag, Nd:Yag). Specjalizuje się w zabiegach anti-age, mezoterapiach igłowych, peelingach medycznych, zabiegach niwelujących nadmiar tkanki tłuszczowej.

Edukacja

  • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie (wydział nauk medycznych, kosmetologia, studia II stopnia)
  • Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (kosmetologia estetyczna, studia I stopnia)

O sobie

Mam najlepszy zawód na świecie, a do pracy chodzę z radością, jakbym wybierała się do SPA – mówi Roksana Bogdanowicz, mgr kosmetologii w Soft Skin Dermaclinic. Praca z pacjentami daje jej przyjemność i ogromną satysfakcję. Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Uwielbia uszczęśliwiać swoich pacjentów za pomocą skutecznych zabiegów estetycznych.