fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Lek. Roksana Kozieł

alergolog, lekarz medycyny estetycznej
Alergolog i lekarz medycyny estetycznej Soft Skin lek. Roksana Kozieł
rejestracja@softskin-clinic.pl
+48 512 822 207

Ukończyła Wydział Wojskowo-Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a także z wyróżnieniem studia podyplomowe z medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Obecnie jest w trakcie specjalizacji z alergologii w Klinice Chorób Wewnętrznych i Alergologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

W Soft Skin Dermaclinic przyjmuje pacjentów podczas konsultacji alergologicznych. Prowadzi terapie osób z objawami alergii, zarówno dorosłych jak i dzieci. Wykonuje także wszystkie zabiegi medycyny estetycznej. Przede wszystkim z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, osocza bogatopłytkowego, nici, a także różnego typu mezoterapie. Pacjenci cenią ją zwłaszcza za wysokie poczucie estetyki, precyzję i empatię.
Mając na uwadze dynamiczny rozwój medycyny, regularnie uczestniczy w konferencjach naukowo-szkoleniowych z zakresu alergologii oraz medycyny estetycznej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo-Lekarski
  • Śląska Wyższa Szkoła Medyczna, Medycyna Estetyczna

 O sobie

W wolnych chwilach interesuję się głównie gotowaniem i zdrowym stylem życia. Poszerza także hobbystycznie wiedzę na temat psychologii.