fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Lek. Ewelina Rebizak

dermatolog, wenerolog
Dermatolog Soft Skin Dermaclinic lek. Ewelina Rebizak
rejestracja@softskin-clinic.pl
+48 512 822 207

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Pracuje w Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, gdzie jest w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii.

We wrocławskiej klinice Soft Skin Dermaclinic lek. Ewelina Rebizak zajmuje się przede wszystkim pełną diagnostyką i leczeniem chorób skóry i błon śluzowych u dorosłych i dzieci. Leczy pacjentów z alergiami, chorobami zakaźnymi (bakteryjnymi, wirusowymi, grzybiczymi). Prowadzi terapie autoimmunologiczne i nowotworowe. Zajmuje się leczeniem trądziku i łuszczycy. Wykonuje pełną ocenę dermatoskopową znamion oraz innych schorzeń skóry, a także zabiegi kriochirurgii, łyżeczkowania zmian skórnych, mezoterapii i laseroterapii.

Edukacja

Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach

O sobie

Praktycznie od początku studiów medycznych wiedziałam, że będę dermatologiem. Skóra – największy organ człowieka – jest fascynująca z wielu powodów, między innymi dlatego że tak wiele mówi o naszym ogólnym zdrowiu. Z drugiej strony jej wygląd, także wpływa na nasze samopoczucie. Na co dzień zajmuję się leczeniem najrozmaitszych chorób skóry, w tym terapią trądziku. Moją pasją są też zabiegi, przede wszystkim terapie laserowe oraz iniekcyjne np. mezoterapie. Poza pracą spędzam aktywnie czas, uprawiając różne sporty: rolki, snowboard, rower, bieganie. Wszystkiego po trochu i z umiarem.