fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Karolina Legut

kosmetolog
Karolina Legut kosmetolog w Soft Skin Dermaclinic
rejestracja@softskin-clinic.pl
+48 512 822 207

Karolina Legut, licencjonowany kosmetolog, absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. W zawodzie pracuje od ponad 7 lat. Stale rozwija się poprzez udział w kongresach, targach i szkoleniach branżowych. Interesuje się nowymi technologiami w dziedzinie mezoterapii i mikronakłuwania. Lubiana za serdeczność i ciepło, z jakim podchodzi do każdego pacjenta Soft Skin.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych i modelowaniu ciała za pomocą urządzeń hi-tech np. Venus Legacy. W Soft Skin Dermaclinic zajmuje się również wykonywaniem zaawansowanych peelingów chemicznych i enzymatycznych. Jej pasją są mezoterapie, posiada uprawnienia do przygotowywania pacjentów do zabiegów odmładzająco-regeneracyjnych na bazie osocza bogatopłytkowego PRP, m.in. w technologii Artrex.

Edukacja

  • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu
  • Kurs „Flebotomia w zabiegach estetycznych”

O sobie

– Mój zawód daje mi dużo radości, ponieważ niemal codziennie widzę efekty regularnie wykonywanych zabiegów kosmetologicznych – mówi Karolina Legut. Kosmetolożka podkreśla, że branża rozwija się bardzo dynamicznie, dzięki czemu zespół Soft Skin może proponować pacjentkom naprawdę skuteczne terapie, bez konieczności rekonwalescencji.

– Szybkie, często bankietowe zabiegi wykonywane w odpowiedniej kolejności i liczbie powtórzeń sprawiają, że nasze pacjentki cieszą się atrakcyjnym i pięknym wyglądem – dodaje i nie ukrywa, że zabiegiem numer jeden, który poleca kobietom, są różnorodne, dopasowane do potrzeb skóry mezoterapie.