PN - PT 11:00 - 19:00, SOB 9:00 - 14:00
rejestracja@pokaż email
+48 512 pokaż numer

Anna Maria Janiszewska

kosmetolog
rejestracja@softskin-clinic.pl
512 822 207

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuje już ponad 10 lat. Kosmetologia jest jej pasją, wciąż podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz masaży relaksacyjnych. W pracy najważniejsze są dla niej atmosfera, profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta z osiągniętych rezultatów. Współtworzyła sieć pięciogwiazdkowych SPA hotelowych w Polsce, stąd ma duże doświadczenie w zabiegach relaksacyjnych, które nieustannie podnosi uczestnicząc w kursach masaży i wykorzystuje w zabiegach pielęgnacyjnych.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii specjalistycznej oraz anti-aging, a jej pasją jest laseroterapia. W Soft Skin wykonuje zabiegi laserowe z użyciem lasera FOTONA, zabiegi kwasami TCA, mezoterapię igłową oraz mikronakłuwanie frakcyjne urządzeniem DermaPen.

Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Farmaceutyczny, kierunek Kosmetologia (magisterskie 2-letnie)
  • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu, kierunek Kosmetologia (dzienne licencjackie 3-letnie)
  • kursy: „Ocena przydatności metod leczenia trądziku młodzieńczego i pielęgnacji cery trądzikowej  gabinecie kosmetycznym” oraz „Samoocena studentów kosmetologii i studentów Akademii Fizycznej we Wrocławiu”

O sobie

To przyjemnie zaskakuje pacjentów, gdy za pomocą odpowiedniego masażu czy ucisku rozładowuję emocję; znika wtedy uczucie dyskomfortu, które towarzyszy bardziej inwazyjnym procedurom, a pojawia się odprężenie i relaks – mówi Anna Maria Janiszewska, kosmetolog Soft Skin Dermaclinic. Pacjentki cenią ją za to, że potrafi słuchać i jest empatyczna. – Zabiegi estetyczne to intymna i bardzo indywidualna usługa, której podstawą są szacunek, uwaga i otwarcie na człowieka – wylicza Ania Janiszewska i zaprasza na zabiegi.