Treść strony

Aktualności
8 czerwca 2022

Nucleofill Eyes – nowe spojrzenie na okolicę oczu

Okolica oczu niezwykle często zdradza nasz wiek, a czasami nawet dodaje nam lat. Wokół oczu najczęstszymi problemami obserwowanymi przez naszych Pacjentów są zasinienia, obrzęki, worki, zmarszczki i utrata jędrności skóry. Czy można sobie z nimi raz na zawsze poradzić? Oczywiście, że tak, tu z pomocą przychodzi medycyna regeneracyjna, której głównym zadaniem jest stymulacja i pobudzenie skóry na poziomie komórkowym. Preparatem, który przynosi spektakularne efekty i jest dedykowany delikatnej okolicy oczu jest mezoterapia igłowa Nucleofill Eyes. Niezwykłym składnikiem tego preparatu są polinukleotydy, które działając na wielu poziomach skóry sprawiają, że okolica oka staje się bardziej jędrna, elastyczna i rozjaśniona.

Czego potrzebuje skóra wokół oczu?

Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna, wraz z upływem lat staje się jeszcze cieńsza, dlatego tak szybko dostrzegamy drobne zmarszczki i utratę jędrności skóry. Częstym defektem jest również zasinienie pod oczami, wynika to z widocznej siateczki naczyń krwionośnych pod cieniutką skórą. Worki i obrzęki często są wynikiem zaburzonego przepływu krwi i limfy, powstaną zastoje, które właśnie odbieramy jako opuchliznę. Okolica oczu potrzebuje regeneracji, stymulacji by wyglądała na młodą i rozświetloną skórę. Żeby na wielu płaszczyznach zadbać o skórę, proponujemy zabieg Nucleofill Eyes, który wykorzystując naturalne procesy regeneracyjne, nawilża, wzmacnia i wygładza skórę wokół oczu.

Czym są polinukleotydy?

Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, są one najnowszym odkryciem medycyny estetycznej. W czym są takie unikalne? Przede wszystkim wykorzystują nieograniczony potencjał naszej skóry, mobilizują nasze komórki do pracy, skóra odzyskuje dawny blask i elastyczność. Polinukleotydy wykazują szereg niezwykłych funkcji, po pierwsze przyciągają cząsteczki wody do naskórka, intensywnie go nawilżając. sprawiają, że skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku. Kolejną niezwykłą funkcją polinukleotydów jest walka z wolnymi rodnikami, które biorą czynny udział w starzeniu się skóry. Likwidując wolne rodniki, hamują one degradację naszego kolagenu i elastyny i co najważniejsze, stymulują one powstawanie nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Już od razu po zabiegu skóra jest bardziej napięta i gładka, widoczność drobnych zmarszczek spada. Chociaż na ostateczne efekty czekamy do 3 miesięcy, co jest związane ze stopniową produkcją naszego kolagenu.

Polinukleotydy zwiększają ilość oraz aktywność fibroblastów, czyli elementów naszej skóry, które produkują kolagen, elastynę oraz kwas hialuronowy, czyli wygładzają, napinają i nawilżają.

Nucleofill Eyes- odkrycie medycyny regeneracyjnej

Jak widzicie, polinukleotydy to złote narzędzie w medycynie estetycznej, wyjątkowe jest to, że pobudza naszą skórę do intensywnej pracy, wykorzystując cały jej potencjał. Sa one głównym, składnikiem preparatu Nucleofill Eyes, który poradzi sobie ze wszelkimi defektami okolicy oka. Już po jednym zabiegu skóra widocznie zmienia się, obrzęki i worki redukują się, zasinienia ulegają rozjaśnieniu, a drobne zmarszczki wygładzeniu. Nasi specjaliści przed rozpoczęciem zabiegu, przeprowadzają szczegółowy wywiad medyczny, podczas którego ustalają indywidualny plan terapeutyczny, skrojony na miarę potrzeb Pacjenta. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się problemów okolicy oczu, to Nucleofill Eyes będzie dla Ciebie genialnym rozwiązaniem.

Jeśli skóra wokół oczu dodaje Ci lat, utraciła dawną jędrność i elastyczność to zabieg mezoterapii igłowej z wykorzystaniem Nucleofull Eyes, sprawi, że raz na zawsze pozbędziesz się swojego problemu. Zapraszamy do naszych specjalistów by profesjonalnie ocenili stan Twojej skóry i stworzyli indywidualny plan terapeutyczny.

Twoja skóra potrzebuje wsparcia? Umów się na konsultację!

Powrót na górę strony