PN - PT 11:00 - 19:00, SOB 9:00 - 14:00
rejestracja@pokaż email
+48 512 pokaż numer

Specjalizacje

Makijaż permanentny

Marka Long-Time-Liner®, powstała w Niemczech w 1992 roku, jej standardy wykonywania makijażu permanentnego są uznane za najbezpieczniejszą metodę na świecie. Dzięki ogromnej precyzji podania pigmentu, makijaż wykonany tą metodą jest bardzo naturalny, trwały i bezpieczny. Jakość produktów marki Long-Time-Liner®, potwierdzana jest corocznymi inspekcjami TÜV (niemiecki urząd nadzoru technicznego).

 

Przygotowanie do zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu makijażu permanentnego wykonywana jest wizualizacja, podczas której wspólnie określany jest kształt i kolor makijażu, dzięki temu Klientka ma możliwość wyrażenia swoich potrzeb i zatwierdzenia nowego wizerunku. Wizualizacja jest osobną wizytą, po której Klientka może skonsultować się z najbliższymi i oswoić z ewentualną zmianą.

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego

Przeciwwskazania do zabiegu: infekcja, aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych, leków przeciw zakrzepowych i przeciw depresyjnych, ciąża, laktacja, anemia, bielactwo, hemofilia, infekcja dróg oddechowych, przyjmowanie antybiotyków, opryszczka w aktywnej fazie i niezagojona, choroby zakaźne, czynne choroby nowotworowe, nawracające opryszczki (powyżej 5-ciu w ciągu roku) oraz – w przypadku ust – aparat na zębach, a w przypadku powiek – przebyte choroby gałki ocznej, włókniaki miękkie w linii rzęs, tendencje do stanów zapalnych spojówek, odwarstwienia siatkówki, jaskra.