fbpx
PN.-PT. 9:00 - 20:00; SOB. 9:00 - 15:00
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
04
sie

Letnie nawilżenie w Soft Skin Dermaclinic

Sezon wakacyjny to czas odpoczynku i relaksu, podczas którego łatwo zapomnieć o negatywnych czynnikach, na które narażona jest skóra. Oczywiście należą do nich:

  • Duże nasłonecznienie,
  • Suche powietrze z klimatyzacji,
  • Wysokie temperatury
  • Słona i chlorowana woda.

Sucha i odwodniona skóra jest cienka, mało elastyczna i podatna na uszkodzenia. Dużo szybciej pojawiają się na niej oznaki starzenia, rozszerzone naczynia i podrażnienie, które wiąże się
z uczuciem dyskomfortu. W Klinice Soft Skin wykwalifikowany zespół lekarzy
i kosmetologów dba o nawilżenie skóry naszych Pacjentów proponując rozmaite zabiegi.

Aquapure HIT na lato w Soft Skin Dermaclinic!

Zabieg łączący wielokierunkowe działanie skoncentrowanych substancji aktywnych. Nawilża, oczyszcza i reguluje złuszczanie naskórka, pozostawiając cerę rozświetloną i odżywioną.

Peelingi enzymatyczne i enzymatyczno-chemiczne marki Dermaquest

Pozwalają na rozluźnienie połączeń międzykomórkowych, dzięki czemu pomagają odnowić naskórek, a także zwiększają absorpcję innych składników aktywnych. Peelingi wykorzystują enzymy naturalnie występujące w owocach i warzywach, są skierowane zarówno do skór wrażliwych, naczynkowych jak i przesuszonych. Wśród letnich zabiegów możemy wymienić: lipid control, odżywczy rytuał stem cel 3d, mangolift collagen therapy

PCA Skin Oxygenating Trio

Zabieg detoksykujący, redukujący stres oksydacyjny oraz zapewniający dotlenienie tkanek, dzięki czemu skóra zyskuje promienny blask i odżywienie. Kosmetolodzy w Soft Skin Dermaclinic chętnie łączą go z zabiegiem Aqapure, aby złuszczyć naskórek i zwiększyć penetrację substancji aktywnych, a tym samym osiągnąć jeszcze większe nawilżenie skóry Pacjenta.

Mezoterapia igłowa

Doskonale sprawdza się jako terapia nawilżająca i przygotowująca skórę do upałów oraz regenerująca i odświeżająca po urlopie. W Klinice Soft Skin zabiegi wykonywane są tylko certyfikowanymi preparatami z licznymi badaniami klinicznymi, a innowacyjne połączenia składników aktywnych nawilżają, ujędrniają i uelastyczniają skórę, a także pobudzają procesy regeneracyjne. Ulubione preparaty naszych specjalistów to: Neauvia Hydro Delux, Electri, Xela Rederm i Sunekos 200

Biostymulatory tkankowe

Preparaty wykorzystywane do zabiegu pobudzają na poziomie komórkowym syntezę kolagenu oraz kwasu hialuronowego oraz zmniejszają stres oksydacyjny. W rezultacie skóra jest je∂rna i nawilżona, wygląda młodziej i promienniej. W naszej klinice można wykonać zabiegi preparatami

  • Nucleofil – polinukleotydy pobudzają fibroplasty – komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny oraz zwiększają nawodnienie tkanek, a skóra staje się bardziej nawilżona.
  • Jalupro Super Hydro – połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego o dwóch wielkościach cząsteczek, 3 peptydów biomimetycznych i 7 aminokwasów, które zwiększają nawilżenie skóry, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego, redukują stres oksydacyjny i przyspieszają procesy regeneracyjne skóry.
  • Terapia Ejal40 polega na podaniu niesieciowanego, stabilizowanego elektrochemicznie kwasu hialuronowego w 4 punkty BRP (BioRevitalizationPoint) po każdej stronie twarzy. Dzięki precyzyjnemu dobraniu tylko średnich łańcuchów kwas hialuronowego o masie 1.200-1.800 kDa i strukturze lewoskrętnej helisy w procesie elektrochemicznym wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę. Tak więc Ejal40 działa natychmiastowo jak i długookresowo jak klasyczna mezoterapia.
  • REVOK50 to certyfikowany wyrób medyczny zawierający kwas hialuronowy o jednorodnej długości łańcuchów 2.200 KD oraz aminokwasy (L-prolina, L-hydroksyprolina, glicyna i L-lizyna. stymuluje i ułatwia fibroblastom szybkie wytwarzanie tropokolagenu, który polimeryzuje macierz zewnątrzkomórkową tworząca kolagen prawdziwy. stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej. REVOK50 przywraca skórze elastyczność i jędrność dzięki niezwykle wysokiej koncentracji kwasu hialuronowego i synergicznemu działaniu jego biologicznie aktywnych, eutroficznych składników.
  • Inne biostymulatory tkankowe dobrane indywidualnie do potrzeb skóry Pacjenta.