fbpx
PN.-PT. 9:00 - 20:00; SOB. 9:00 - 15:00
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
02
gru

ABO LIQUID-ALLUZIENCE- najnowsze odkrycie medycyny estetycznej

W Klinice Soft Skin Dermaclinic zawsze staramy się dostarczyć najnowocześniejsze rozwiązania medycyny estetycznej, dlatego jako jedni z pierwszych wprowadzamy płynną toksynę botulinową, która daje wręcz natychmiastowy efekt. Już po około 24 godzinach można cieszyć się ostatecznymi efektami działania toksyny, wypłyceniu ulegają drobne zmarszczki w okolicy zabiegowej. W naszej Klinice bardzo często borykamy się ze zmarszczkami naszych pacjentów, teraz możemy zagwarantować wręcz natychmiastowe efekty.

Wskazania zabiegowe

Toksyna botulinowa jest niezwykle skutecznym narzędziem w walce ze zmarszczkami, poprzez osłabienie pracy poszczególnych mięśni, sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne. Dzięki hamowaniu nadmiernej pracy mięśni dochodzi również do spowolnionego tempa powstawania nowych zmarszczek.

Toksyna botulinowa poprzez hamowanie wydzielania acetylocholiny działa na jednostkę mięśniowo-nerwową i hamuje nadmierny skurcz mięśni. Pierwsze efekty po zabiegu są dostrzegane około po 2 tygodniach, zaś botoks płynny Alluzience działa już po 24 godzinach, co jest niezwykłym osiągnięciem w świecie medycyny estetycznej! Czyli efekty po zabiegowe są widoczne już kolejnego dnia po zabiegu. Alluzience jest preparatem gotowym, czyli nie trzeba go wcześniej przygotowywać, czyli mamy gwarancję, że preparat zadziała skutecznie i szybko.

Także jeśli Twoim problemem są zmarszczki mimiczne, to zabieg Alluzience spłyci je, ale również zapewni długotrwałe efekty, nawet do 6 miesięcy.

Alluzience Abo LiQuid- osiągniecie medycyny estetycznej

Toksyna Clostridium botulinum typu A to aktywny składnik preparatu Alluzience, który odpowiada za jej spektakularne efekty. Łatwość i szybkość zabiegu z Abo Liquid -Alluzience , sprawia że minimalizujemy skutki uboczne i zwiększamy efekty zabiegowe. Płynna toksyna Alluzience typu A (płynny neuromodulator BoNT-A) jest pierwszym na świecie preparatem bezpośrednio przygotowanym do użycia, w płynnej postaci, która gwarantuje precyzję i dokładność zabiegową. Abo Liquid nie wymaga wyliczania proporcji miedzy toksyną a chlorkiem sodu, jest przygotowana, więc unikamy wszelkich błędnych obliczeń i proporcji.

Efekty zastosowania tego typu botoksu utrzymują się znacznie dłużej od innych preparatów wykorzystujących toksynę botulinową, co zostało potwierdzone w licznych badaniach klinicznych.

Alluzience jest wyprodukowany bez udziału białek ludzkich, czy zwierzęcych. Dzięki czemu, wykazuje znacznie mniejszy potencjał alergizujący.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji z lekarzem, podczas której zostaną wykluczone przeciwskazania i zostaje przedstawiony indywidualny plan leczenia. Następnie zostaje przeprowadzony zabieg, który polega na iniekcji i podaniu w miejsce docelowe Alluzience. Toksyna botulinowa prowadzi do blokowania przekaźnictwa impulsów nerwowych i zmniejsza skurcz mięśni. Dochodzi tym samym to do wygładzenia skóry oraz redukcji zmarszczek.

Zabieg jest krótki, trwa około 10-20 minut i od razu po nim można wrócić do normalnego funkcjonowania

Jeśli borykasz się z widocznymi zmarszczkami oraz zauważyłeś intensywną mimikę to zapraszamy Cię na zabieg PREMIUM -ABO LIQUID- ALLUZIENCE do naszych lekarzy. Nasi specjaliści poprzez dokładny wywiad i wykluczenie wszelkich przeciwskazań zagwarantują spektakularne efekty oraz bezpieczeństwo podczas zabiegu.