fbpx
PN.-PT. 9:00 - 20:00; SOB. 9:00 - 15:00
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
05
Lis

Biostymulatory na Black Friday

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, z tej okazji mamy dla Was wyjątkową ofertę! Wiemy, że cenicie sobie naturalne, ale jednak spektakularne efekty, dlatego stworzyliśmy promocje na biostymulatory, takie jak Nucleofill, Ellanse, Profhilo. Stymulują one na poziomie komórkowym do syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, pobudzają metabolizm tkankowy i zmniejszają stres oksydacyjny. Efekty widoczne są od razu po zabiegu, są potęgowane przez okres kilku miesięcy. Także, jeśli chcesz pobudzić silne procesy regeneracyjne w obrębie Twojej skóry, to biostymulatory doskonale wpiszą się w Twoje potrzeby.

Nucleofill to genialny preparat działający na trzech płaszczyznach, dzięki swojemu wszechstronnemu działaniu sprawia, ze Twoja skóra wygląda młodziej i promienniej. Polinukleotydy, czyli główny składnik Nucleofilla, powoduje pobudzenie specyficznych receptorów na powierzchni fibroblastów, dzięki czemu dochodzi do wzmożonej syntezy włókien kolagenowych, skóra zyskuje jędrność i elastyczność. Dodatkowo polinukleotydy zwiększają nawodnienie tkanek, sprawiają, że skóra staje się bardziej nawilżona. Można powiedzieć, ze Nucleofill w pewnym stopniu spowalnia proces starzenia się. Walczy z wolnymi rodnikami i redukuje stres oksydacyjny, a wolne rodniki znacząco przyspieszają tempo starzenia się skóry. Zabieg z wykorzystaniem Nucleofilla wykonujemy na całą twarz, ale również pod oczy dedykowanym preparatem Nucleofill Eyes. Zabieg sprawi, że okolica oka stanie się bardziej rozświetlona, a widoczność drobnych zmarszczek znacząco się zmniejszy. Także, jeśli walczysz ze zmarszczkami, obrzękami i zasinieniem pod oczami, to jest o preparat idealny dla Ciebie. Z okazji Black Friday Nucleofill Strong jest w cenie 750 zł, a Nucleofill Eyes w cenie 800 zł.

Ellanse jest odkryciem w dziedzinie biostymulatorów, preparat składa się z karboksycelulozy oraz cząsteczek polikaprolaktonu. Karboksyceluloza daje natychmiastowy efekt wypełnienia, sprawia, że drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu. Jednak składnikiem, który intensywnie pobudza procesy komórkowe i stymuluje fibroblasty, jest polikaprolakton, to właśnie on pobudza produkcję włókien kolagenowych. Tym samym nadaje skórze młodzieńczej jędrności i elastyczności. Spektakularne efekty widoczne są od razu po zabiegu, ale jest on potęgowany przez okres 3 miesięcy, co jest związane ze stopniową syntezą kolagenu. Preparat jest całkowicie zintegrowany z macierzą zewnątrzkomórkową, dlatego efekt jest naturalny, w żaden sposób nieprzerysowany. Więc jeśli chcesz dodać jędrności swojej skórze i chciałbyś wygładzić drobne zmarszczki to Ellanse będzie idealnym pomysłem- stymulacja i regeneracja, tak właśnie działa ten innowacyjny produkt. Z okazji Black Friday ten wyjątkowy zabieg mamy w cenie 800 zł.
Kolejnym produktem z gamy biostymulatorów, które mamy w swojej ofercie to Profhilo, czyli kolejne odkrycie medycyny regeneracyjnej. Profhilo składa się ze stabilizowany kompleksów hybrydowych o niezwykłym stężeniu- 64 mg! W preparacie mamy zarówno niskocząsteczkowy, jak i wysoko cząsteczkowy kwas hialuronowy. Kwas o małej cząsteczce uruchamia intensywne procesy regeneracyjne, zaś o dużej cząsteczce stymuluje skórę do produkcji naturalnego kwasu hialuronowego. Synergia działania tych dwóch kwasów spowoduje, że skóra uzyska blask i witalność. Efekty są widoczne od razu po zabiegu, są potęgowane do nawet 3 miesięcy. Stabilizowane kompleksy hybrydowe działają jak drobne sprężyny w skórze, które napinają i wygładzają skórę. Tylko teraz ten wyjątkowy zabieg jest w cenie 800 zł.

CG Styler 600 to innowacyjny produkt na bazie kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych. Nie tylko idealnie integruje się ze skórą, wypełnia zmarszczki, ale również poprzez peptydy stymuluje skórę do syntezy naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, zwiększając jędrność i elastyczność skóry. Dzięki innowacyjnej technologii, powolnego uwalniania substancji aktywnych, efekt uniesienia owalu twarzy i liftingu skóry można obserwować już po 20 minutach od zabiegu, ale efekt jest potęgowany do 3 miesięcy po zabiegu. Unikalna formuła pozwala na wypełnienie zmarszczek i fałd, zachowując naturalną mimikę twarzy, pomaga utrzymać młodzieńczy wygląd skóry. Innowacyjny produkt stanowiący połączenie  kwasu hialuronowego i peptydów daje natychmiastowy satysfakcjonujący efekt naturalnej wolumetrii. Wygładza i napina oraz stymuluje naturalne procesy regeneracyjne. Zastosowanie CG Styler prowadzi do zwiększenia syntezy kolagenu, elastyny. W efekcie otrzymujemy naturalny, młodzieńczy wygląd praktycznie od razu po zabiegu.

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał Twojej skóry i chcesz ją pobudzić do działania, to biostymulatory spełnią Twoje oczekiwania. Pobudzamy produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, pobudzamy metabolizm komórkowy, czy wykorzystujemy nieograniczony potencjał skóry. Zabiegi są wykonywane przez Panią Doktor Elżbietę Wojtowicz-Prus, która ocenia potrzeby skory i dobiera najodpowiedniejszy preparat.
Zapraszamy!