fbpx
PN.-PT. 9:00 - 20:00; SOB. 9:00 - 15:00
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
01
Paź

Na ratunek dłoniom

Każdy doskonale wie, że zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są na twarz, szyję oraz dekolt, ale czy wiedzieliście, że takie zabiegi również wykonywane są na dłonie? Bardzo często, zarówno w pielęgnacji domowej, jak i gabinetowej zapomina się o dłoniach, które często zdradzają wiek Pacjenta. Kosmetyki aplikujemy na twarz, szyję, dekolt, ale zbyt rzadko pamiętamy o dłoniach, które również potrzebują nawilżenia, ukojenia i stymulacji.
Skóra dłoni jest często skórą cienką, suchą i mało jędrną, jako że rzadko chronimy skórę przed promieniowaniem UV, to na jej powierzchni często obserwowane są teleangiektazje, przebarwienia oraz nierównomierny koloryt. Uwzględniając fizjologię skóry dłoni oraz nasze ograniczone zachowania pielęgnacyjne to warto pomyśleć o silnie stymulujących i nawilżających zabiegach. W naszej Klinice, polecanymi zabiegami na dłonie są:
  • Neauvia Stimulate,

  • Nucleofill,

  • Xela Rederm

  • Profhilo.

Preparat jest dobierany indywidualnie, do potrzeb skóry przez lekarza wykonującego zabieg.

Profhilo czyli bioremodeling twarzy we Wrocławiu

Neauvia Stimulate stanowi synergiczne połączenie wysokiej dawki kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia. Nie tylko doskonale nawilża i koi skórę, ale również silnie stymuluje procesy regeneracyjne, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny.
Nucleofill to preparat bazujący na polinukleotydach, niezwykle silnie stymuluje skórę i poprawia mikrokrążenie krwi, sprawia, że skóra zyskuje blask i gładkość.
Xela Rederm swoje działanie zawdzięcza unikatowemu składowi, stanowi połączenie kwasu hialuronowego oraz bursztynianu sodu, dzięki czemu intensywnie stymuluje procesy regeneracyjne, nadaje jędrność i elastyczność skórze dłoni.
Profhilo to stabilizowane kompleksy hybrydowe, które od razu po zabiegu intensywnie napinają skórę, nadają jej młodzieńczej witalności oraz gładkości.
Jeśli uważasz, że Twoje dłonie zdradzają Twój wiek, że skóra w tej okolicy jest przesuszona, mało jędrna to seria zabiegowa z wykorzystaniem poszczególnych preparatów przyniesie spektakularne rezultaty. Skóra odzyska swój blask, stanie się bardziej elastyczna, a drobne zmarszczki ulegną wygładzeniu.
Spraw by Twoje dłonie były Twoją wizytówką.
Zapraszamy na konsultacje do naszych lekarzy!