fbpx
PN.-PT. 9:00 - 20:00; SOB. 9:00 - 15:00
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
19
Sie

Silne nawilżenie skóry po wakacjach

Już powoli zbliżamy się do końca lata, a wraz z nim zaczynamy dostrzegać zmiany, które powstały w wyniku wysokich temperatur, dużego nasłonecznienia i suchego powietrza. Do widocznych pamiątek po lecie na skórze zaliczamy suchość skóry, silne odwodnienie skóry, przebarwienia oraz nadmierna produkcja sebum. Po intensywnych kąpielach słonecznych najpierw skóra zaczyna się przesuszać, a następnie zaczyna produkować więcej sebum. Dlatego to, czego nasza skóra szczególnie potrzebuje po lecie to silne nawilżenie! Pewnie zastanawiacie się, co da efekt dogłębnego nawilżenia skóry i sprawi, że odzyska blask oraz jędrność. Zabiegiem rekomendowanym przez naszych specjalistów jest mezoterapia igłowa Neauvia Hydro Deluxe, czyli synergia niezwykle wysokiej dawki kwasu hialuronowego oraz stymulatora tkankowego, czyli hydroksyapatytu wapnia. Zaraz wytłumaczymy Wam, na czym polega zabieg i jakie spektakularne efekty przynosi.

Sucha skóra- jak z nią walczyć?

Odwodnienie skóry objawia się nadmierną suchością skóry, zaburzonym procesem keratynizacji komórek naskórka oraz utratą blasku i witalności skory. Taka wzmożona suchość skóry często jest pamiątką, która pozostaje po lecie. Często wracając z wakacji nasi pacjenci, jako pierwsze zauważają opaleniznę oraz silne odwodnienie skóry. Zwykle kremy nawilżające, emulsje nie dają satysfakcjonujących efektów, w tym przypadku trzeba pomysleć o naprawdę dogłębnym nawilżaniu, najlepsze rezultaty przyniesie mezoterapia igłowa Neauvia Hydro Deluxe. Jest to unikalne polaczenie silnie nawilżającego kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia, który silnie stymuluje nasze fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i naszego naturalnego kwasu hialuronowego.
Kwas hialuronowy jest cząsteczką silnie higroskopijną, wiąże wodę i silnie nawilża skórę, sprawia, że skóra nabiera blasku i młodzieńczej witalności.
Oprócz intensywnego nawilżenia mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe silnie pobudza syntezę białek podporowych, takich jak kolagen i elastynę. Więc mamy nie tylko efekt silnie nawodnionej skóry, ale również zwiększa się jędrność i elastyczność skóry. Mezoterapia sprawi, że skora nabierze blasku i oczekiwanej gładkości.
Zważając na to, że skóra potrzebuje ratunku i ukojenia po wakacjach, przygotowaliśmy dla Was genialną ofertę, tylko teraz mezoterapia kultowym już produktem Neauvia Hydro Deluxe na całą twarz kosztuje zamiast 800 zł, tylko 500 zł!
Jeśli chcesz aby Twoja skora po wakacjach otrzymała silne nawilżenie i blask to zapraszamy na zabieg mezoterapii w doskonałej cenie.
Nasi specjaliści zadbają o to, aby Twoja skóra wygladała zdrowiej, czyli piękniej.