fbpx
PN.-PT. 9:00 - 20:00; SOB. 9:00 - 15:00
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
02
Lip

Asymetria, suchość ust- czy wypełniacz pomoże zredukować te problemy?

Dla wielu osób pełniejsze i bardziej zmysłowe usta są bardzo pożądane. Wraz z wiekiem nasze usta stają się cieńsze, a wokół ust zaczynają pojawiać się drobne zmarszczki. Wstrzykując niewielką ilość  wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego możesz przywrócić ustom ich dawny blask i witalność. Warto podkreślić, że wskazań do zabiegu modelowania ust jest naprawdę wiele, najczęstszym powodem zgłaszania się Pacjentek na zabieg modelowania ust jest chęć nadania im oczekiwanej objętości, krótko mówiąc Panie pragną je powiększyć. Ale są również inne wskazania, np. utrata jędrności i elastyczności ust, wzmożona suchość oraz asymetria.

Asymetria ust

Asymetria ust jest jest niezwykle częstym problemem, który obserwujemy w naszej Klinice. Czasami na pierwszy rzut oka nie obserwujemy asymetrii, ale może ona pojawić się, np. podczas mówienia. Wyróżniamy zarówno wrodzone, jak i nabyte przyczyny asymetrii, do najczęstszych zaliczamy wady zgryzu, blizny, czy nieprawidłowo wykonany zabieg modelowania ust. Za pomocą precyzyjnej iniekcji można całkowicie zlikwidować brak proporcji w budowie naszych ust. Właściwie nie ma innych skutecznych metod, które redukują asymetrię, tak jak prawidłowo przeprowadzony zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Poniżej znajdziecie zdjęcia asymetrycznych ust poddanych zabiegowi modelowania ust.

Suche i spierzchnięte usta

Drugim najczęstszym problemem u naszych Pacjentek, oprócz małej objętości ust, są suche i spierzchnięte usta. Często nawet najbardziej skuteczne balsamy nie przynoszą satysfakcjonujących efektów. Rozwiązaniem tego problemu jest iniekcja z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Polisacharyd ten wiąże wodę i znacząco zwiększa nawilżenie skóry. 1 gram kwasu wiąże około 6 litrów wody, także potencjał wiązania wody w naszej skórze jest ogromny. Dodatkowo kwas hialuronowy poprawia odżywienie komórkowe, stanowi bazę do przepływu jonów i składników odżywczych, dlatego również będzie poprawiał transport kluczowych składników do naszej skóry. Także, jeśli borykasz się z problemem łuszczących się i suchych ust to zabieg modelowania ust, nie tylko doda im delikatnej objętości, ale sprawi, że będą nawilżone i pełne blasku.

Preparat ma znaczenie

W trosce o bezpieczeństwo i efekty naszych Pacjentów, nasi specjaliści pracują tylko i wyłącznie na certyfikowanych preparatach, które są w pełni bezpieczne i skuteczne. Nasi lekarze zawsze dobierają preparat do potrzeb Pacjenta oraz do wskazania. My w Klinice pracujemy na takich certyfikowanych preparatach jak Stylage Lips, Teosyal Kiss, Juvederm czy Ellanse. Są to produkty znane ze swojej długiej trwałości i z wysokiego profilu bezpieczeństwa. Także nie tylko nasi lekarze pracują na najwyższej jakości wypełniaczach, ale również dobierają preparat bardzo indywidualnie, co jest gwarancją spektakularnych efektów.

Zabieg modelowania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie tylko służy nadaniu objętości ustom, ale również redukcji asymetrii czy nawilżeniu ust. Kwas hialuronowy przez szerokie spektrum działania będzie idealnym rozwiązaniem na wiele problemów okolicy ust. Także, jeśli widzisz, że skóra Twoich ust utraciła młodzieńczą jędrność, elastyczność i nawilżenie, albo jeśli masz asymetryczne usta to zabieg z wykorzystaniem wypełniacza jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Zapraszamy do naszych lekarzy medycyny estetycznej na konsultację, podczas których zostanie zaproponowany indywidualny plan leczenia.