fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
30
Kwi

Mezoterapia, idealny zabieg na wiosnę

Po okresie zimowym nasza skóra często potrzebuje odświeżenia, nawilżenia i regeneracji. Doskonale z tymi zadaniami poradzi sobie mezoterapia igłowa z wykorzystaniem dedykowanych skłądników aktywnych. W Soft Skin Dermaclinic pracujemy wyłącznie na ampułkach, których skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Innowacyjne połączenie składników aktywnych jest gwarancją wszechstronnego działania, prawidłowo dobrany preparat nie tylko nawilży naskórek, ujędrni i uelastyczni skórę, ale również będzie stymulował jej procesy regeneracyjne. Naszymi ulubionymi preparatami do mezoterapii igłowej jest Jalupro Classic, Neauvia Hydro Deluxe oraz Xela Rederm.

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa polega na śródskórnym podaniu koktajlu ze składnikami aktywnymi. Zabieg mezoterapii przebiega z udziałem cienkiej igły, za pomocą której możemy podać składniki w kluczowe miejsce. Samo nakłuwanie skóry powoduje pobudzenie procesów regeneracyjnych, w wyniku czego dochodzi do zwiększonej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dodatkowo, składniki ampułki potęgują efekty zabiegowe. W zależności od koktajlu, może on pobudzać produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, może działać antyoksydacyjnie, anti-aging oraz nawilżać naskórek i pobudzać procesy energetyczne. Więc jeśli zależy Ci na holistycznym podejściu do swojej skóry to mezoterapia igłowa jest rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej skóry!

Jalupro Classic

Jalupro to mezoterapia igłowa, która swoje innowacyjne działanie opiera na połączeniu wysokiej dawki kwasu hialuronowego oraz aminokwasów- glicyny, proliny, leucyny i lizyny. Te aminokwasy są konieczne w budowie kolagenu, dlatego ich podanie w głębokie warstwy skóry będzie wyraźnie stymulować produkcję tego białka. Kwas hialuronowy będzie zwiększać wiązanie wody w skórze, tym samym skóra będzie lepiej nawilżona i odżywiona. Kwas hialuronowy jest bazą do przepływu jonów i składników odżywczych, dlatego będzie wpływał na proces odżywiania komórkowego. Dodatkowo stymuluje on produkcję naturalnego kwasu hialuronowego oraz kolagenu i elastyny. Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem Jalupro Classic doskonale się sprawdzi w przypadku skór suchych, wrażliwych i dojrzałych. Obecnie w naszej Klinice mamy wyjątkową promocję przy wykonaniu mezoterapii igłowej oka Jalupro, mezoterapia całej twarzy jest bezpłatna! Cena mezoterapii okolicy oka to 650 zł, w tej cenie nie tylko intensywnie nawilżamy i wzmacniamy delikatną skórę wokół oczu, ale również całej twarzy! W Soft Skin Dermaclinic przy zabiegu wykorzystujemy innowacyją metodę licznych nakłuć, które nieporównywalnie zwiększają efekty zabiegowe.

Xela Rederm

Mezoterapia Xela Rederm to synergistyczne połączenie wysoko stężonego kwasu hialuronowego oraz kwasu bursztynowego. Kwas hialuronowy znacząco zwiększy nawilżenie skóry, usprawni produkcję kolagenu i elastyny, ale również będzie działał antyoksydacyjnie i anti-aging. Kwas bursztynowy wpływa na procesy metaboliczne skóry, poprawia oddychanie komórkowe i wpływa na metabolizm fibroblastów, komórek które produkują kolagen, elastynę oraz kwas hialuronowy. Kwas bursztynowy usprawnia mikrokrążenie, dlatego zmniejszy widoczność rumienia. Dzięki takiemu połączeniu skóra się robi bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona, dlatego seria mezoterapii z wykorzystaniem Xela Rederm doskonale sprawdzi się w przypadku skór odwodnionych, naczyniowych i z widocznymi oznakami starzenia się.

Neauvia Hydro Deluxe

Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe, to połączenie najwyższej dawki kwasu hialuronowego ze stymulatorem tkankowym, czyli hydroksyapatytem wapnia. Tak wysoka dawka kwasu będzie stymulować produkcję białek podporowych, usprawni metabolizm komórkowy i zwiększy odżywienie komórek. Hydroksyapatyt głównie będzie stymulował produkcję kolagenu i elastyny, które nadają jędrność i elastyczność skórze. Głównymi efektami mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe jest wzrost nawilżenia, ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Preparat wykorzystujemy głównie w przypadku suchych i podrażnionych skór, ale również w przypadku zmarszczek i przy utracie elastyczności skóry.

Mezoterapia igłowa to zabieg medycyny estetycznej, po którym już po pierwszym zabiegu widać spektakularne efekty. Najlepiej wykonać serię zabiegową, aby wzmocnić efekty zabiegowe i utrwalić je. Specjalista podczas konsultacji ustala serię zabiegową oraz dobiera indywidualnie do potrzeb skóry preparat. Sam zabieg jest w pełni komfortowy, przed zabiegiem znieczulamy skórę specjalną maścią, która znacząco zmniejsza bolesność zabiegu. Po zabiegu skóra pozostaje zaczerwieniona i delikatnie podrażniona, ale już kolejnego dnia ten efekt zanika.

Zapraszamy do naszych specjalistów na konsultację odnośnie mezoterapii igłowej!