fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
31
Mar

Dlaczego warto wybrać Soprano Ice Platinum?

Depilacja laserowa to niezwykle skuteczna metoda nie tylko na pozbycie się niechcianego owłosienia, ale również na pozbycie się nawracającego zapalenia okołomieszkowego. Za pomocą depilacji laserowej możemy usunąć owłosienie właściwie z każdej okolicy ciała. Żeby zapewnić naszym pacjentom maksymalny komfort, bezpieczeństwo oraz skuteczność pracujemy na laserze najnowszej generacji, Soprano Ice Platinum. Laser łączy aż 3 długości fali i jest gwarancją spektakularnych efektów. Jeśli borykasz się z nadmiernym owłosieniem i zapaleniem okołomieszkowym, nawet jeśli masz jasne i cienkie włosy to nasz laser skutecznie Ci pomoże.  

Czym wyróżnia się Soprano Ice Platinum? 

Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser, który emituje aż trzy długości fal, podczas jednego impulsu: 

  • Aleksandryt 755NM,  
  • Dioda 810 NM,  
  • Nd YAG 1064 NM). 

 To innowacyjne rozwiązanie pozwala uszkodzić kluczowe struktury włosa na różnych głębokościach i znacznie zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor oraz strukturę włosa. Synergiczne działanie trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia. Największymi wyróżnikami lasera są: 

  • jedna głowica emitująca jednocześnie 3 długości fal w jednym impulsie, 
  • technologia SHR sprawiająca, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i szybki, 
  • system icetm techtm chłodzi powierzchnie skóry, zapewniając komfort podczas zabiegu i maksymalne bezpieczenstwo, 
  • sprawdza się w przypadku włosów jasnych i cienkich. 

W zależnosci od miejsca zabiegowego, możemy pracować na różnych głowicach, SHR jest głowicą in motion, czyli jest to głowca która bardzo szybko porusza się po miejscu zabiegowym, dlatego sam zabieg jest komfortowy i wręcz ekspresowy. Druga głowica HR działa punktowo, wykorzystywana jest w miejscach, gdzie potrzebna jest duża precyzja. 

Gdzie można wykonywać zabieg depilacji laserowej? 

Depilację wykonujemy właściwie wszędzie, tam gdzie pacjenci borykają się z nadmiernym owłosieniem, a jest to np.: 

-łydki, 

-uda,  

-pośladki, 

-bikini, 

-pachy, 

-broda i baczki, 

-wąsik, 

-plecy, 

-przedramiona. 

Jak przebiega zabieg? 

Na początku kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwskazań. Następnie kosmetolog dobiera indywidualne parametry i rozpoczyna zabieg depilacji laserowej. Sam zabieg jest w pełni komfortowy, głowice posiadają intensywne chłodzenie, więc istnieje niewielki ryzyko poparzeń. Podczas zabiegu przez pacjenta odczuwalne jest intensywne ciepło, ale jest to zabieg dynamiczny i szybki.  

Jeśli od wielu lat borykasz się z wrastającymi włoskami lub z nadmiernym owłosieniem, to jest to zabieg idealny dla Ciebie. Już po pierwszym zabiegu zauważysz różnicę, tempo wzrostu oraz zagęszczenie włosów zmniejszy się. Daj sobie poczucie swobody i komfortu i raz na zawsze pozbądź się niechcianego owłosienia. Jeśli chcesz podjąć równą walkę z nadmiernym owłosieniem to wybierz najbardziej precyzyjny i bezpieczny laser jakim jest Soprano Ice Platinum. 

Zapraszamy do naszych kosmetologów na bezpłatne konsultacje, podczas których zostanie przedstawiona ilosć zalecanych zabiegów oraz odstępy czasowe między nimi.