fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Aquapure, czyli wodny peeling we Wrocławiu
29
Gru

Aquapure- oczyszczanie, nawilżenie i odżywienie

Jeśli Twoja skóra boryka się z brakiem nawilżenia i blasku, jeśli jest poszarzała i ma pierwsze oznaki starzenia to zabieg Aquapure będzie idealny dla Ciebie. Zabieg łączy w sobie oczyszczanie, odświeżenie i nawilżenie skóry. Aquapure wykorzystuje hydropeeling próżniowy podczas, którego zostają zaaplikowane koktajle bogate w dedykowane substancje aktywne. Podczas zabiegu zostają usunięte martwe warstwy naskórka, nadmiar sebum oraz wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na skórze. Zabieg Aquapure jest dedykowany właściwie wszystkim skórom, w tym proplematycznym i wrażliwym.

Na czym polega zabieg?

Mechanizm działania Aquapure bazuje na usuwaniu zrogowaciałych komórek naskórka z jednoczesnym podaniem substancji nawilżających, złuszczających i odmładzających. W zależności od wskazania zabieg bazuje na 2 lub 3 etapach. Każdy etap łączy hydropeeling z podaniem składników aktywnych i jest bogaty w odmienne substancje czynne. Zabieg jest niezwykle komfortowy i przyjemny. Aquapure jest zabiegiem bankietowym, czyli świetnie sprawdzi się przed wielkimi wyjściami. Intensywnie wygładzi i rozjaśni skórę, sprawiając że będzie wyglądała na nawilżoną i odżywioną. W pierwszym etapie podawane są substancje złuszczające, które przyspieszają proces usuwania martwych komórek naskórka. W kolejnych etapach aplikowane zostają substancje, które zwiększają stopień nawilżenia naskórka i które intensywnie odżywiają skórę, np. wąkrota azjatycka i ektrakt z miodu. Przyspieszają one naturalne procesy regeneracyjne skóry. Kompleks peptydów i kwas hialuronowy stymulują syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, wpływając na wzrost nawilżenia naskórka, a papaina złuszcza martwe komórki naskórka. Efekty widoczne są od razu po zabiegu i są potęgowane przy całej serii zabiegowej.

Aby uzyskać satysfakcjonującą skuteczność zaleca się wykonanie kilku zabiegów, ilość i częstotliwość zostaje ustalona indywidualnie z naszym kosmetologiem.

 

 

Wskazania do zabiegu

Wskazaniami do zabiegu Aquapure jest szara i ziemista skóra, rozszerzone pory, powierzchowne przebarwienia, zmiany trądzikowe, zaburzenia keratynizacji naskórka oraz nadprodukcja sebum. Każdy rodzaj skóry będzie wskazaniem dla zabiegu hydropeelingu.

Aquapure łączy w sobie wielokierunkowe działanie silnie skoncentrowanych substancji aktywnych, ich połączenie wpływa na szeroki wachlarz efektów zabiegu. Zabieg reguluje złuszczanie naskórka, nawilża skórę oraz pozwala na usunięcie martwych komórek naskórka, skóra od razu po jest odżywiona i rozświetlona. Każdy typ skóry jest wskazany do zabiegu hdropeelingu próżniowego, nawet skóry trądzikowe i wrażliwe, ze względu na działanie nawilżające i regulujące proces złuszczania naskórka.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszych kosmetologów w celu ustalenia indywidualnego planu leczenia!