fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Aktualności

30
Cze

Dermapen – najnowocześniejsze rozwiązanie w walce o piękną skórę

Zabieg Dermapen jest oparty na technologii drobnych mikronakłuć pozwalających na prowadzenie odpowiednich substancji wgłąb skóry. Doskonale poprawia jej stan, redukuje wiotkość, zmarszczki, przebarwienia czy rozszerzone pory. Stosowany na ciało z odpowiednio dobranymi preparatami pozwala na redukcję cellulitu czy rozstępów. Doskonale radzi sobie także oznakami starzenia się skóry dłoni, łysieniem i bliznami. 🎖Najnowszy Dermapen 4 to jeszcze większa skuteczność, komfort i innowacyjność.

❓Czym różni się Dermapen 4 od poprzednich wersji urządzenia? 🏆Jest to pierwsza na świecie technologia mikronakłuwania frakcyjnego z obsługą technologii cyfrowej i Bluetooth. Poza wcześniej wspomnianym unowocześnionym, 16 igłowym kartridżem Dermapen 4 posiada:

📌 Nowy protokół leczenia blizn- pozwala na skuteczne leczenie blizn oraz korektę blizn głębokich i atroficznych, w tym blizn chirurgicznych, przykurczy oparzeniowych, rozstępów i blizn potrądzikowych.

📌 Nowa generacja technologii AOVN™4 – pozwala ona na idealne dopasowanie parametrów zabiegowych do skóry dla uzyskania jak największej precyzji. Zabieg odbywa się bez uczucia ściągania i szarpania skóry. AOVN™4 to większa moc, prędkość, precyzja i jeszcze większe bezpieczeństwo.

📌 Wkład z wbudowaną igłą RFID- pierwsza na świecie przełomowa technologia RFID gwarantuje, że pożądana głębokość nakłucia jest precyzyjna, niezawodna i wolna od oporów penetracji igły w głąb skóry. Urządzenie jest w stanie dopasować odpowiednią moc dla różnych rodzajów skóry. ✅Nowy Dermapen 4 to jeszcze większa skuteczność działania, która pozwala na komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Rezultat? Szybsze i lepsze efekty zabiegu. 🔎Jest to jedyny zabieg mikronakłuwania frakcyjnego, który jest w stanie leczyć oraz korygować blizny. Korekcie są zazwyczaj poddawane stare, zgrubiałe tkanki, czy także blizny potrądzikowe.