fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
powiększanie ust we Wrocławiu - promocja
26
Lut

Promocyjne ceny zabiegów na usta na Dzień Kobiet!

Powiększanie ust we Wrocławiu oraz mezoterapia Nanofrax na usta – te zabiegi wykonasz w promocyjnych cenach w Soft Skin w dniach 9-13 marca 2020 r. Z okazji Dnia Kobiet specjalne ceny na kwas hialuronowy dotyczyć będą także zabiegów rewitalizujących okolicę ust, gdzie najczęściej walczymy z tzw. zmarszczkami palacza.

Promocyjne ceny

(obowiązują w dniach 9-13 marca)

Powiększanie i modelowanie ust / 650-700 zł za ampułkę

Mezoterapia Nanofrax na usta / 150 zł

Mezoterapia Nanofrax twarz+usta / 450 zł

 

Jakie ceny za powiększanie ust we Wrocławiu?

Standardowo w Soft Skin Dermaclinic powiększanie i modelowanie ust kosztuje 1000 zł za ampułkę kwasu hialuronowego. Ale z okazji Dnia Kobiet w dniach 9-13 marca będziemy upiększać, odmładzać i uwypuklać usta naszych pacjentek w cenie 650-700 zł, w zależności od typu zastosowanego kwasu hialuronowego. To chyba najlepsza promocja na powiększanie ust we Wrocławiu preparatami najwyższej jakości, przez doświadczonych lekarzy i z zachowanie pełnego bezpieczeństwa!

Powiększanie ust we Wrocławiu wciąż na topie

Badania pokazują, że aż 76% kobiet przed 35 rokiem życia jest zainteresowanych powiększeniem ust. Najczęściej chodzi o uzyskanie złotych proporcji 1: 1,618 między górną a dolną wargą! Ale nie tylko chodzi Wam o powiększanie. Za pomocą kwasu hialuronowego niwelujemy też asymetrie, odtwarzamy ładny kontur ust, podkreślamy łuk Kupidyna, czyli charakterystyczne serduszko z rynienką podnosową. A także odmładzamy okolicę ust, niwelując tzw. zmarszczki palacza.  O powiększaniu ust piszemy na naszej stronie TUTAJ

Specjalne ceny za Nanofrax na usta

W dniach 9-13 marca obowiązuje też promocyjna cena nanoigłowej mezoterapii Nanofrax na okolicę ust, za którą zapłacisz w tych dniach 150 zł!

Nanofrax błyskawicznie nawilża usta, co jest szczególnie ważne w przededniu wiosny. Zabieg pięknie wygłądza też siateczkę drobnych zmarszczek, która występuje na czerwieni wargowej. No i delikatnie uwypukla wargi, bez zastosowania wypełniaczy. Co ważne, zabieg jest bezkrwawy, nie ma po nim żadnej rekonwalescencji. A w trakcie odczuwa się tylko przyjemne łaskotanie.

Rozszerz promocję i zapisz się na Nanofrax twarz+usta

Ponieważ do zabiegu stosuje się zawsze jednorazowy, sterylny kartridż, warto go wykorzystać do końca i od razu zapisać się dodatkowo na mezoterapię nanoigłową całej twarzy. Też w promocyjnej cenie Nanofax usta + twarz za 450 zł. Taką bankietową mezoterapię możesz wykonać nawet w środku dnia! Skóra po zabiegu jest rozjaśniona, napięta, pełna blasku. W trakcie nanoiniekcji podajemy do skóry antyoksydanty w tym witaminę C. Mezoterapia Nanofrax na twarz też jest bezbolesna i nie wymaga znieczulenia.  Więcej o Nanofraxie przeczytasz TUTAJ

UMÓW SIĘ NA ZABIEG!

 

 

Leave a Reply

13 + five =