fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Aqaupure we Wrocławiu w promocji na Walentynki
03
Lut

Aquapure we Wrocławiu na Walentynki!

Aquapure i jego fenomen można opisać tak: to oczyszczenie, nawilżenie i odmłodzenie w jednym zabiegu. Próżniowa hydroabrazja to hit wśród nieinwazyjnych zabiegów, ponieważ dosłownie wysysa zaskórniki, usuwa złogi martwego naskórka, a do tego nawilża, przywraca skórze blask i działa antyoksydacyjnie. Tego chce niemal 100% z nas. Dlatego na Walentynki dajemy Wam specjalną cenę:

200 zł za zabieg

tylko w dniach 10-14 lutego 2020.

Aquapure – sposób na zaskórniki

Przede wszystkim! Ujścia gruczołów łojowych będą ładnie obkurczone, a tzw. pory niewidoczne, jeśli zadbamy o czystość i równowagę skóry. Mocniejsze peelingi chemiczne też to sprawią, ale nie każdy może sobie pozwolić na okres złuszczania. Poza tym w Walentynki chcemy wyglądać świetnie!

Jak wygląda zabieg Aquapure wykonywany we Wrocławiu w Soft Skin?

Zaczynamy od oczyszczenia skóry z nadmiaru zrogowaciałego naskórka. Za pomocą próżniowej hydroabrazji odblokowujemy pory – maszyna dosłownie zasysa zanieczyszczenia i sebum. Ale na porządkach się nie kończy. W kolejnym kroku stosujemy specjalny preparat SEBO+, który pomaga skórze uzyskać zdrową równowagę między nawilżeniem a wydzielaniem łoju skórnego. To bardzo ważne, ponieważ stosowanie kwasów bez nawilżania powoduje odwodnienie i zwiększa produkcję sebum. Mamy odwrotny skutek od zamierzonego: tworzą się zaskórniki i rozszerzają pory. Za pomocą hydroabrazji od razu oczyszczamy i nawilżamy, co daje skórze równowagę.  Wtłaczamy też do niej substancje nawilżające i przeciwzapalne oraz antyoksydanty. Pomaga nam w tym elektroporacja., ponieważ zwiększa przepuszczalność błon komórkowych. Dzięki temu składniki odżywcze docierają do głębszych warstw naskórka bez nakłuwania.

Aquapure – jakie daje efekty?

Cera jest ładnie oczyszczona, wygładzona, ujędrniona i promienna. Ponieważ taki efekt mamy od razu, wiele pacjentek we Wrocławiu traktuje Aquapure jak zabieg bankietowy. Stąd nasz pomysł,  by zaproponować go do promocji walentynkowej. Dlaczego pacjentki Soft Skin lubią Aquapure? Słyszą bowiem po zabiegu same komplementy,a ich cera zachwyca. Gdy jednak mam do czynienia z cerą trądzikową, albo taką, która wygląda starzej przez nadmiar zrogowaceń i pogłębiające się zmarszczki, albo stosujemy hydroabrazję jako wstęp do dalszej terapii, albo zalecamy serię zabiegów.