fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Depilacja laserowa Soprano we Wrocławiu
04
Gru

Depilacja laserowa Soprano we Wrocławiu

Depilacja laserowa Soprano ICE Platinum. Dlaczego postawiliśmy na tę technologię?

Lodowa depilacja laserowa Soprano ICE Platinum to obecnie najmodniejszy zabiegi usuwający zbędne owłosienie. Efektami zachwycają się dermatolodzy, pacjenci, a także celebryci i media. Wszystko przez to, że Soprano ICE Platinum łączy w jednym zabiegu aż trzy fale laserowe, które niszczą wszystkie typy włosów. Co dokładnie przekonało do tej technologii dr n. med. Elżbietę Wojtowicz-Prus, szefową Soft Skin?

Dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus: Do tej pory urządzenia laserowe do depilacji wykorzystywały jeden rodzaj fali. W rezultacie poszczególne technologie działały wybiórczo na pewien typ włosa, a źle dobrane metody wywoływały rozczarowanie. Po prostu w niektórych sytuacjach nie było efektów.

Depilacja laserowa Soprano ICE Platinum działa na każdy rodzaj włosa?

Dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus Badania kliniczne potwierdzają, że serie Soprano ICE Platinum skutecznie usuwają zbędne owłosienie zarówno ciemne, jak i jasne i delikatne. Zabiegi mogą być wykonywane także u osób z ciemną karnacją, co jest dodatkowym atutem. Wchodząc w konkrety, depilacja laserowa odbywa się za pomocą klasycznego w depilacji lasera diodowego (810 nm) w połączeniu z laserem aleksandrytowym (755 nm) i falą Nd: YAG (1064 nm). To właśnie zapewnia wszechstronność!

Jak działają poszczególne lasery połączone w Soprano ICE Platinum?

Dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus Laser aleksandrytowy depiluje różne rodzaje i kolory włosów, zwłaszcza jasne i delikatne. Klasyczna dioda działa na brodawki średnich i ciemnych włosów. Z kolei fala Nd: YAG penetruje najgłębiej mieszki włosowe, co jest dobre podczas depilacji ciemnych i opalonych skór. Są one wrażliwe na ciepło stosowane w innych terapiach.

Dlaczego Soprano ICE Platinum to depilacja lodowa?

Dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus Dzięki wbudowanej w system końcówce chłodzącej wykonanej ze szkła szafirowego. Zastosowana tutaj technologia ICE™ tak intensywnie chłodzi powierzchnię, że na starcie masz wrażenie, że Twoja skóra jest na lodowisku, a nie w trakcie zabiegu laserowego. Lodowa depilacja eliminuje to ryzyko poparzeń i zwiększa skuteczność, ponieważ izolowane przez system ICE™ ciepło nie rozprasza się, tylko trafia wprost do skóry właściwej. Inny bardzo ważny patent to z kolei SHR™, który eliminuje pojedyncze strzały. Skóra właściwa nagrzewa się powoli, a nie skokowo jak w innych technologiach, aż do pożądanego poziomu, który niszczy brodawki włosów. Pacjenci nie czują już piekących uderzeń gumki recepturki. Zabieg przypomina raczej masaż ciepłymi kamieniami, które nagrzewają się powoli.

Depilacja laserowa Soprano ICE Platinum jest też szybka…

Dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus Tutaj pomaga kolejny patent, czyli depilacja w ruchu (In-Motion™), stosowana do usuwania włosów z dużych obszarów, takich jak plecy, uda, łydki, przedramiona. W trybie In-Motion™ depilacja laserowa przypomina masaż, a głowica jest w ciągłym ruchu. Gdy operator wykonuje koliste ruchy masujące, niższa energia laserowa oddziałuje kilka razy w tym samym miejscu. To daje taki sam efekt terapeutyczny, ale przyspiesza zabieg, zapewnia równomierne pokrycie obszaru zabiegowego i jeszcze bardziej zwiększa komfort depilacji.

Jak długo Soft Skin szukał urządzenia do depilacji?

Dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus Prawda jest taka, że od kilku lat testowaliśmy różne urządzenia, zapraszaliśmy na testy także naszych pacjentów, obserwowaliśmy zarówno efekty, jak i analizowaliśmy sam komfort zabiegów.  Dopiero teraz możemy powiedzieć, że wybraliśmy sprzęt, który nie każe nam iść na kompromis. Zastosowane w Soprano ICE Platinum technologie i cały arsenał fal laserowych sprawia, możemy depilować każdy rodzaj włosów. Bez względu na karnację, porę roku. I w dodatku nie musimy godzić się na dyskomfort w trakcie zabiegu.

Więcej na temat zabiegu, wskazań, przeciwwskazań, przebiegu całej procedury przeczytasz tutaj: https://softskin-clinic.pl/oferta/depilacja-laserowa-soprano-ice-platinum/

Leave a Reply

sixteen − 14 =