fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Powiększanie ust we Wrocławiu z Teoxane - linia Teosyal
14
Lis

Powiększanie ust? Lips Day we Wrocławiu

Powiększanie ust w świetnej cenie we Wrocławiu. U cenionych wrocławskich ekspertów – dermatologów i jednocześnie lekarzy medycyny estetycznej.  I w dodatku wysokiej klasy preparatami szwajcarskiego koncernu Teoxane. Tak w skrócie wygląda LIPS DAY we wrocławskim Soft Skin Dermaclinic.

21 listopada zapraszamy na zabiegi powiększania i odmładzania ust w cenie 789 zł za ampułkę. W Soft Skin Dermaclinic pracować będziemy między innymi nad asymetriami, zbyt wąskimi ustami, powiększaniem, wygładzaniem i odmładzaniem ust. W naszej klinice stosujemy specjalne produkty z serii Teosyal Kiss do modelowania konturu ust, wydobywania wypukłości warg itd. Marka Teoxane stworzyła całą linię wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, które dedykowane są właśnie różnym typom ust – zarówno młodym, jak i dojrzałym.

Powiększanie ust we Wrocławiu. Wysokiej klasy preparaty z linii Teosyal

Szwajcarska marka Teoxane stworzyła specjalne produkty dla różnych potrzeb ust.
Bo każde usta są wyjątkowe. Pełne, jędrne, subtelne, odmłodzone.
A jakie są Twoje usta?

789 zł to wyjątkowa cena,

którą możemy Wam zaproponować, tylko jednego dnia

21 listopada

Teosyal PureSense Kiss –  kwas hialuronowy opracowany specjalnie do metamorfozy młodych ust. Podkreślamy nim kontur, uwypuklamy i zwiększymy objętość.

Teosyal  RHA Kiss – dla odmłodzenia kształtu dojrzałych ust, z ujędrnieniem i nadaniem nowego konturu

W trakcie metamorfoz będziemy także stosować inne preparaty laboratorium Teoxane: Teosyal RHA 1, 2 i 3, które charakteryzuje przede wszystkim wysoka plastyczność i naturalne rezultaty.

 

Więcej informacji na temat powiększania ust znajdziesz również w zakładce opisującej zabieg. Przejdź tutaj: https://softskin-clinic.pl/oferta/powiekszanie-ust/

Metamorfozy ust we wrocławskim Dniu Życzliwości

Ponieważ 21 listopada obchodzimy we Wrocławiu Dzień Życzliwości, dodajemy prezent od marki Teoxane. Każda pacjentka, wykonująca zabiegi na usta w tym dniu, otrzyma w prezencie miniaturowy produkt Teoxane 3D Lip. To specjalny żel na bazie oleju, który głównie uwydatnia i ujędrnia usta, a także przedłuża efekty wypełnienia.

Powiększanie ust z 3D Lip – prezent od Teoxane

3D Lip Teoxane - żel powiększający usta, do stosowania między zabiegami

3D Lip Teoxane – żel powiększający usta, do stosowania między zabiegami

3D Lip to specjalna formuła opracowana właśnie z myślą o wypełnieniu, odżywieniu i nawilżeniu ust między zabiegami. Ma w składzie mikrocząstki kolagenu i kwasu hialuronowego, dlatego natychmiast nawilża i długotrwale uwypukla. Skoncentrowane ceramidy i  niskocząsteczkowe peptydy wygładzają linie, jednocześnie nawilżając, dlatego żel działa przeciwstarzeniowo. Zawarte w tym kosmeceutyku masło shea odżywia usta, zapewniając długotrwałą miękkość. Innymi słowy 3D Lip daje widoczny wzrost objętości poprzez natychmiastowe zwiększenie poziomu kwasu hialuronowego warg.

 

 

 

 

Kontakt recepcyjny

+48 512 822 207
rejestracja@softskin-clinic.pl