fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Mezoterapia NCTF 135 HA w Soft Skin Wrocław
05
Lis

Mezoterapia po francusku! Promocja

Mezoterapia NCTF 135 HA francuskiej marki Filorga będzie bohaterem „Czwartku z mezoterapią” w Soft Skin Dermaclinic. Zapisz się więc już dziś i 14 listopada wypróbuj biorewitalizacyjną formułę. Po pierwsze dlatego, że to „złoty standard” w mezoterapii. Po drugie, że mezo-czwartek to zawsze specjalne ceny. Tym razem promocyjna cena wynosi 400 zł!

W tej cenie będziemy wykonywać zabiegi aż 3 ml preparatu do mezoterapii od Filorgi. Zwróć uwagę na to, że to nawet 3 razy więcej niż standardowe mezoterapie. W zależności od potrzeb Twojej skóry, w trakcie zabiegu możemy zregenerować następujące obszary:

 • twarz,
 • twarz i szyję,
 • szyję i dekolt.

Już po jednym zabiegu zobaczysz, że skóra jest lepiej nawilżona i bardziej napięta. Jeśli zdecydujesz się potem na serię, efekty skumulują się i po kilku zabiegach Twoja skóra będzie gładsza i jędrniejsza.

Dla kogo polecamy mezoterapię NCTF 135 HA?

Mezoterapia NCTF 135 HA jest idealna dla posiadaczy skór odwodnionych, z drobnymi zmarszczkami na policzkach lub pod oczami etc. Tę mezoterapię rekomendujemy również dla wiotkich skór, pozbawionych elastyczności, o matowym i szarym kolorycie. Najczęściej stosujemy 3 zabiegi co 15-20 dni.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać ze specjalnej ceny zabiegu, wystarczy, że do nas zadzwonisz pod numer 512822207 lub napiszesz na Facebooku albo na Instagramie i zarezerwujesz termin na 14 listopada na zabieg NCTF 135 HA. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. W ramach „Czwartku z mezoterapią” wykonujemy zabiegi w godzinach 10-20, innymi słowy uwalniamy nasze grafiki dla osób, które chcą skorzystać z promocyjnej oferty.

Złoty standard mezoterapii

Tak właśnie nazywamy mezoterapię NCTF135 HA ze względu na znakomicie skomponowany skład chemiczny i wysoką jakość. Zobacz, co zawiera w sobie jedna z najpopularniejszych mezoterapii.

 • Kwas hialuronowy 5mg/ml o właściwościach higroskopijnych. Przede wszystkim przyciąga duże ilości wody, zwiększa też odnowę komórkową. Dodatkowo przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia skóry, ponieważ wpływa na powstawanie nowych naczyń krwionośnych w skórze.
 • 13 witamin, m.in. A, C, E o działaniu odżywiającym i regenerującym skórę.
 • 6 składników mineralnych.
 • 6 koenzymów przyspieszających regenerację tkanek.
 • 5 kwasów nukleinowych, niezbędnych do syntezy kolagenu i elastyny.
 • 2 antyoksydanty, zwalczające wolne rodniki.
 • 23 aminokwasy, podstawowe składniki budujące białka m.in kolagen i elastynę.

Skuteczność mezoterapii NCTF 135 HA – potwierdzona klinicznie

Skuteczność NCTF 135 HA jest udokumentowana klinicznie. Francuskie laboratorium Filorga wskazuje na 8 głównych korzyści w profilaktyce starzenia:

 1. Regeneracja uszkodzeń. NCTF 135 HA łączy kwas hialuronowy z kompleksem składników odżywczych. Dlatego poprawia gojenie uszkodzeń skóry i zwiększa regenerację komórkową.
 2. Aktywne nawilżanie. Higroskopijny kwas hialuronowy nawilża naskórek i skórę właściwą. Dzięki temu że wypełnia przestrzeń między włóknami kolagenowymi, ogranicza ponadto utratę wody.
 3. Lepszy koloryt skóry. NCTF 135 HA pobudza tworzenie nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu cera jest lepiej odżywiona, dotleniona – ma zdrowy wygląd.
 4. Przywrócenie równowagi jonowej. Równowaga jonowa pozwala na prawidłową syntezę białek podporowych, przede wszystkim kolagenu, a także elastyny.
 5. Zwiększona odnowa komórkowa. NCTF pobudza namnażanie nowych fibroblastów, dlatego zwiększa też odnowę komórkową.
 6. Poprawa gęstości skóry właściwej. NCTF pobudza syntezę białek, odpowiadających za gęstość, sprężystość i elastyczność skóry. Szczególnie cenna jest tutaj wzmożona produkcja kolagenu typu 1.
 7. Antyoksydacja. Ponieważ składniki NCTF unieszkodliwiają wolne rodniki, w ten sposób chronią skórę przed stresem oksydacyjnym i starzeniem
 8. Wzrost sprężystości. NCTF przywraca sprężystość włóknom elastynowym i zapobiega ich sztywnieniu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o zabiegu mezoterapii, zajrzyj tutaj: https://softskin-clinic.pl/oferta/mezoterapia/