fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
30
Wrz

Saypha Rich w październikowy „Czwartek z mezoterapią”

Znamy termin kolejnego „Czwartku z mezoterapią” w Soft Skin Dermaclinic. Z fankami  i fanami mezoterapii spotykamy się 24 października. W tym dniu uwalniamy wszystkie grafiki dla mezoterapii Saypha Rich. 24 października będziemy wykonywać zabiegi tym preparatem w specjalnej cenie 400 zł.

Czy Saypha Rich to nowość?

Dobrze znacie ten produkt, Saypha to tak naprawdę znana i ceniona mezoterapia Princess Rich, austriackiego koncernu Croma. Nowa nazwa nawiązuje do bezpieczeństwa safe = saypha.

Producent wyjaśnia, że wprowadzona w tym roku nazwa będzie stopniowo zastępować popularną „princeskę”. Skąd ta zmiana? Austriacka Croma rozpoczęła działalność w USA, gdzie poddała swoje produkty najsurowszym na świecie rygorom FDA. Nowa fabryka i nowa linia produkcyjna oznaczają jeszcze wyższe standardy procesu produkcyjnego i nadzoru. Do tej pory Croma Pharma wyprodukowała ponad 50 milionów strzykawek z kwasem hialuronowym, co oznacza, że ma potężne doświadczenie w tej dziedzinie. Innowacyjna Saypha otrzymała już prestiżowe wyróżnienie iF Design Award.

Co potrafi Saypha Rich?

  • Saypha Rich jako mezoterapia koncentruje się na odmłodzeniu skóry przez nawilżenie.
  • Dodatkowo wygładza drobne zmarszczki i poprawia gęstość skóry.
  • Zgodnie z nazwą jest bogata w duże ilości  nieusieciowanego kwasu hialuronowego (o dużej masie molekularnej, co zwiększa nawilżenie).
  • Ma również w składzie glicerol, dzięki czemu nawadnia głębsze warstwy skóry i chroni własny kwas hialuronowy przed wolnymi rodnikami.

Mezoterapię możemy wykonywać na twarz, dekolt i szyję. Jedna ampułkostrzykawka wystarcza na jeden wybrany obszar.

Jak wygląda zabieg?

Mezoterapię Saypha Rich wykonujemy iniekcyjnie, to znaczy że obszar zabiegowy jest równomiernie nakłuwany za pomocą cieniutkiej igły. Wcześniej nakładamy na skórę znieczulenie, aby zminimalizować dyskomfort. Przez kilka dni po zabiegu należy unikać sauny, solarium i basenu. W miejscach iniekcji mogą – ale nie muszą – pojawić się drobne siniaczki, które znikają po 4-5 dniach. Już na drugi dzień można je przykryć makijażem. Zalecamy wtedy, by stosować specjalne kremy np. z arniką.  Szczegóły omawiamy w trakcie wizyty w Soft Skin Dermaclinic.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać ze specjalnej ceny zabiegu, wystarczy do nas zadzwonić  512822207 lub napisać na Facebooku lub Instagramie i zarezerwować termin na 24 października na zabieg Saypha Rich. Liczba miejsc jest ograniczona. W ramach „Czwartku z mezoterapią” wykonujemy zabiegi w godzinach 10-20 w naszej klinice we Wrocławiu przy ul. Dąbrowskiego 32 a lok. 1u.

Więcej na temat samego zabiegu mezoterapii (wskazań, przebiegu, przeciwwskazań itp.) przeczytasz tutaj: softskin-clinic.pl/oferta/mezoterapia/