fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Mezoterapia nanoigłowa i mikroigłowa Nanofrax we Wrocławiu
01
Sie

Nanofrax gwiązdą Czwartku z mezoterapią

Nanofrax, czyli mezoterapia nano- i mikroigłowa będzie gwiazdą sierpniowego „Czwartku z mezoterapia” Pod koniec wakacji dajemy skórze nawilżenie, antyoksydanty, blask, napięcie i ujedrnienie. Muśnięta słońcem będzie wyglądać pięknie! Promocja jest wyjątkowa, bo za 400 zł wykonujemy zabieg Nanofrax na twarz, szyję i dekolt. 

Dlaczego Nanofrax nie tylko na twarz?

Zwłaszcza latem pokazujemy więcej. A nie ma nic gorszego niż wypielęgnowana skóra twarzy, która odcina się od zaniedbanej szyi i dekoltu. Dlatego wykonujemy zabieg kompleksowo. I pokazujemy światu pięknie nawilżony dekolt po wakacjach, który robi konkurencję rozświetlonej i zregenerowanej twarzy.

Jakie są warunki promocji?

Aby skorzystać z „Czwartku z mezoterapią” trzeba wcześniej zarezerować sobie miejsce u jednego z naszych kosmetologów dokładnie na 22 sierpnia. W tym właśnie dniu organizujemy nasze święto mezoterapii. To już trzecia taka promocja, której celem jest pokazywanie naszym pacjentkom różnorodnych form zabiegów wykonywancyh techniką mezoterapii. Tym razem podeszliśmy do tematu nietypowo, ponieważ gwiazdą dnia będzie mezoterapia nano-i i mikroigłowa. Głębokość iniekcji będziemy dopasowywać do potrzeb skóry i oczekiwań pacjentów. Cena będzie jednak taka sama, bez względu na to, czy będzie to nanonakłuwanie czy mikroiniekcje.

Co to za zabieg Nanofrax?

Mezoterapię mikroigłową i nanoigłową Nanofrax opisywaliśmy szerzej tutaj https://softskin-clinic.pl/oferta/mezoterapia-mikroiglowa-nanofrax/

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Może być wykonywany nawet po wakacjach. W wersji nanoigłowej nie wywołuje najmniejszeho nawet złuszczania, po zabiegu skóra wygląda normalnie i nie trzeba ograniczać swojej aktywności. Zabieg jest też w 100% bezbolesny. Robimy go, żeby dodać skórze blasku, napiąć ją, nawodnić naskórek, wyrównać koloryt, zadziałać na świeże, powierzchniowe przebarwienia po wakacjach,

W wersji mikroigłowej Nanofrax daje efekty podobne do mikronakłuwania Dermapen. Ma działanie głębsze, koncentruje się na przebudowie naskórka, wygładzanie zmarszczek i bruzd, ale jednocześnie nawilża, rozjaśnia płytkie przebarwienia,nawilża i dodaje blasku. W tej wersji po zabiegu skóra może się złuszczać.

Dlaczego Nanofrax pod koniec wakacji?

Mezoterapia mikroigłowa odświeżą skórę dzięki iniekcjom. Ale te drobne nakłucia to kanaliki, którymi w głąb naskórka docierają antyoksydanty, zawarte w specjalistycznym serum marki Dermomedica. W skład serum wchodzą witaminy C i E oraz kwas ferulowy. Te silne antyoksydanty niwelują objawy starzenia, redukują stres oksydacyjny, wywołany przez słońce, wzmacniają też ochronę przed UV. Dlatego zabieg jest dobry pod koniec lata. Z jednej strony naprawia szkody wyrządzone przez słońce, a z drugiej zwiększa protekcję, która jest jeszcze potrzebna podczas babiego lata.

Umów się na zabieg!

Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin dla siebie na 22 sierpnia 512 822 207