fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 717 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe w Soft Skin we Wrocławiu
23
Cze

Lipcowy „Czwartek z Mezoterapią” Neauvia Hydro Deluxe

Znamy termin kolejnego „Czwartku z Mezoterapią” w Soft Skin Dermaclinic! 25 lipca bohaterką dnia będzie luksusowa mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe. To mezoterapia regeneracyjna o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia, który działa ujędrniająco.

Stałe klientki Soft Skin Dermaclinic miały już okazję poznać moc preparatu Neauvia Hydro Deluxe z okazji promocji na Dzień Kobiet. Wtedy przedstawialiśmy Wam ten preparat po raz pierwszy, a mimo to zainteresowanie zabiegami było ogromne. Ponieważ polubiłyście ten zabieg i prosiłyście, by powtórzyć promocję, zdecydowaliśmy, że właśnie ta mezoterapia będzie bohaterką lipcowego „Czwartku z Mezoterapią”. Naszym zdaniem to idealny zabieg na lato! Zwłaszcza że może być stosowany nie tylko na twarz, lecz także na szyję, dekolt i dłonie.

Więcej o zabiegu możesz przeczytać już teraz, klikając w ten link: softskin-clinic.pl/oferta/neauvia-hydro-deluxe-luksusowa-mezoterapia/

Tutaj powiemy tylko, że:

  • Neauvia Hydro Deluxe daje w krótkim czasie efekt świetlistej i gładkiej cery, a jednocześnie poprawia elastyczność i jędrność.
  • To najwyższej klasy mezoterapia regeneracyjna.
  • Warto podkreślić, że wchodzący w jej skład hydroksyapatyt wapnia jest stosowany jako stymulator kolagenu w zabiegach wolumetryczno-regeneracyjnych. To naturalny składnik ludzkiego organizmu, podany iniekcyjnie pobudza produkcję kolagenu, włókna podporowego skóry. W efekcie skóra zagęszcza się i uelastycznia.
  • Kobiety cenią ten zabieg przede wszystkim za długotrwałe efekty!
  • Genialnie odmładza zarówno twarz i okolicę oczu, jak i wygładza oraz nawilża dekolt, szyję i dłonie.

Polecamy więc tę mezoterapię dla skór wiotkich, odwodnionych, suchych, nieodżywionych, z utratą ładnego kolorytu.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

  • Aby skorzystać z promocji, należy zarezerwować termin na zabieg dokładnie na 25 lipca 2019 r.
  • Można to zrobić telefonicznie: 512 822 207
  • Można także napisać do nas informację z prośbą o rezerwację terminu na Messengerze. Nasza strona na Facebooku www.facebook.com/soft.skin.dermaclinic/

Kolejny „Czwartek z Mezoterapia” zorganizujemy w sierpniu. Zapraszamy!