fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Profhilo czyli bioremodeling twarzy we Wrocławiu
22
Maj

Profhilo – molekuła młodości

Profhilo – tak nazywa się przełomowa molekuła młodości. Jej działania nie można porównać do żadnego innego zabiegu medycyny estetycznej – mówi dr Elżbieta Wojtowicz-Prus, która wykonuje zabiegi Profhilo we Wrocławiu. Jest jedynym preparatem do BIOREMODELINGU skóry z natychmiastową poprawą jędrności i sprężystości. Ten najczystszy i w pełni zgodny biologicznie kwas hialuronowy przede wszystkim przywraca utracony owal twarzy, niweluje chomiki, a także subtelnie wypełnia rysy twarzy, wygładza zmarszczki i nawilża. Co zaskakujące, do bioremodelingu wystarczy 5 bezpiecznych iniekcji, omijających duże naczynia krwionośne i gałęzie nerwowe.

Na czym polega innowacyjność Profhilo?

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: Innowacja to przede wszystkim opatentowana technologia SHC. Stabilizowane Hybrydowe Kompleksy Kwasu Hialuronowego są zastrzeżoną prawnie kombinacją kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Ścisłe połączone ze sobą krótkie i długie łańcuchy działają na skórę jak miliony sprężynek, przywracając jej sprężystość i napięcie. Efekty to wygładzenie zmarszczek i odmłodzenie konturu twarzy.

Ale zabiegów z kwasem hialuronowym jest na rynku dużo!

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: To prawda. Mamy nieusieciowany kwas hialuronowych stosowany powszechnie w mezoterapiach. Szybko się rozpada i działa nawilżająco. Natomiast gęste formuły kwasu hialuronowego usieciowanego chemicznie stosowane są do modelowania rysów twarzy. Tracą one jednak swoje działanie nawilżające i stymulacyjne (nie pobudzają tkanek do regeneracji kolagenu i elastyny). Są po prostu mechanicznym wypełniaczem, obojętnym dla organizmu. Zmieniają rysy twarzy, nie wywołując jednak dodatkowych procesów odnowy skóry. Profhilo jest inny, ponieważ kwas hialuronowy jest w nim usieciowany termicznie. Okazuje się, że rewolucyjna technika eliminuje stosowanie jakichkolwiek dodatków chemicznych. Ponadto HA występuje w najwyższym stężeniu i w dwóch formułach. Najpierw kwas wysoko cząsteczkowy /100-1400 DA/ odbudowuje w skórze utracone rusztowanie. A następnie kwas o niskiej masie cząsteczkowej /80-100 DA/ przywraca napięcie i nawilżenie oraz stymuluje przebudowę. W rezultacie Profhilo pobudza produkcję elastyny i kolagenu typu: I, II, IV, VII. Mamy w jednym zabiegu działanie przeciwzmarszczkowe i wolumetryczne.

Dla kogo jest Profhilo?

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: Dla osób, które chcą odświeżyć wygląd poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócić naturalny kontur twarzy w dolnym i środkowym piętrze. To także polecany zabieg u osób z wiotką skórą i opadającymi rysami twarzy. I podsumowując, dla tych, którzy cenią sobie najwyższe bezpieczeństwo!

Z czego wynika bezpieczeństwo Profhilo?

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: Po pierwsze, jest to formuła bez dodatkowych składników, a więc bez działań ubocznych. Pod względem biozgodności i integracji tkankowej przewyższa także inne stymulatory, takie jak kwas polimlekowy czy hydroksyapatyt wapnia. Po drugie innowacyjna pod względem bezpieczeństwa jest też technika podania. Dlatego Profhilo podaje się w minimalną liczbę 5 punktów po każdej stronie twarzy w technie BAP. Miejsca iniekcji omijają duże naczynia krwionośne i gałęzie nerwowe.

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: Standardowo 2 zabiegi w odstępach miesiąca. Można jednak przy dużych zwiotczeniach wykonać jeszcze trzeci zabieg, a potem – jeśli mamy duże możliwości i potrzeby – iniekcje przypominające co 3 miesiące.

UMÓW SIĘ na wizytę, w trakcie której lekarz przeprowadzi konsultację medyczną, a następnie wykona zabieg.

Leave a Reply

3 − two =