fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Aquapure, czyli wodny peeling we Wrocławiu
20
Kwi

Co to jest Aquapure i dlaczego polecamy serię?

Fenomen Aquapure polega na tym, że to oczyszczenie i odmłodzenie w jednym zabiegu. Próżniowa hydroabrazja dosłownie wysysa zaskórniki, usuwa złogi martwego naskórka, a do tego przywraca skórze blask i działa antyoksydacyjnie. Klinika Soft Skin wprowadziła ten zabieg jako pierwsza we Wrocławiu. Dlatego dziś wiemy, że najlepsze efekty daje seria trzech zabiegów. Stąd pomysł na promowanie właśnie takiej serii.

Ile kosztuje Aquapure we Wrocławiu?

Standardowo pojedynczy zabieg kosztuje 250 zł, a więc przy 3 zabiegach trzeba się przygotować na wydatek 750 zł. W Soft Skin na podstawie wielu przeprowadzonych kuracji widzimy, że właśnie taka liczba powtórzeń daje najlepsze, bo spektakularne i długotrwałe efekty. Dlatego, aby przekonać nasze klientki do serii, postanowiliśmy odwrócić liczby w cenie. Więc zamiast 750 zł proponujemy teraz – 3 zabiegi Aquapure kosztują 570 zł. Co więcej, taką cenę utrzymamy do końca maja.

Dlaczego hydroabrazja jest idealna na wiosnę?

Panuje moda na oczyszczanie i zwężanie ujść gruczołów łojowych. Wiele kobiet chciałoby nawet mieć skórę pozbawioną porów. To oczywiście niemożliwe, ale możemy sprawić, by ujścia gruczołów łojowych były obkurczone, a pory – niewidoczne. Musimy tylko zadbać o czystość i równowagę skóry. Złuszczające peelingi chemiczne są zarezerwowane dla miesięcy jesiennych i zimowych. Ale skóry tłuste, łojotokowe, zaskórnikowe potrzebują oczyszczania przez cały rok. I tu właśnie potrzebny jest Aquapure. Także tym, którzy mają skóry zbyt wrażliwe na intensywne złuszczanie.

Jak konkretnie działa Aquapure?

Najpierw za pomocą próżniowej hydroabrazji odblokowujemy pory. Okazuje się, że maszyna dosłownie zasysa zanieczyszczenia i sebum, czyli łój skórny i zaskórniki. W kolejnym kroku stosujemy specjalny preparat SEBO+, którym przywracamy skórze zdrową równowagę między nawilżeniem a wydzielaniem łoju skórnego.

Nawilżanie i oczyszczanie skóry – jak to pogodzić?

Kobiety nauczyły się chodzić na peelingi z kwasami i stosować je w pielęgnacji, ale zapominają o nawilżaniu. Osiągają przez to odwrotny skutek od zamierzonego, ponieważ skóra, broniąc się przed odwodnieniem, zwiększa produkcję łoju. Tworzą się nowe zaskórniki i rozszerzają pory. Im bardziej jest przesuszana i odwodniona, tym bardziej się przetłuszcza. Dlatego my za pomocą Aquapure oczyszczamy i od razu nawilżamy skórę, dbając o równowagę olej-woda. Twarz jest oczyszczona, wygładzona, ujędrniona i promienna.

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Polecamy serię 3 zabiegów co 7 dni. Taką procedurę stosujemy nie tylko na skórę z zaskórnikami, łojotokiem, mieszaną czy zrogowaciałą, ale też u pacjentów z powierzchniowymi przebarwieniami, które chcemy delikatnie złuszczać, bez podrażniania melanocytów. W sumie więc jest to zabieg dobry dla większości z nas, stąd tak dużą popularność Aquapure w Soft Skin Dermaclinic we Wrocławiu.

Jeśli chcesz umówić się na zabieg, tutaj znajdziesz DANE KONTAKTOWE

Leave a Reply

1 × two =