fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Mezoterapia na łysienie Dr Cyj we Wrocławiu
21
Mar

Piękne włosy na wiosnę z mezoterapią Dr Cyj

Peptydowa terapia na włosy dr Cyj Hair Filler to innowacyjny zabieg, który hamuje wypadanie włosów. Zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Sprawia, że odrastają również nowe włosy, ponieważ preparat pobudza krążenie i odżywia mieszki włosowe. Wiele kobiet stosuje mezoterapię Dr Cyj po zimie, aby mieć wiosną gęste, lśniące, gładkie i elastyczne włosy.

Właśnie dlatego na wiosnę wprowadzamy specjalną cenę na mezoterapię Dr Cyj Hair Filler. Niższa cena obowiązywała jednak do tej pory tylko przy wykupieniu od razu pełnej serii 4 zabiegów.

Ale umawiamy się z Wami,

że pojedynczy zabieg kosztuje wiosną

600 zł,

zamiast cennikowej kwoty 750 zł.

Ile mezoterapii na włosy wykonać?

Pełna kuracja jest krótka. Trwa w sumie 2 miesiące i obejmuje 4 zabiegi. Zgodnie z zaleceniami producenta mezoterapie peptydowe  wykonujemy dokładnie co 2 tygodnie, ponieważ substancje odżywcze zawarte w Dr Cyj Hair Filler uwalniają się stopniowo, dokładnie przez 14 dni. Już w trakcie kuracji widzisz poprawę. Twoje włosy są wyraźnie wzmocnione, na przykład przestają się łamać, kruszyć, puszyć.

Wiosenne osłabienie włosów. Jest coś takiego?

Pogorszenie jakości włosów pojawia się sezonowo, najczęściej właśnie wiosną. U niektórych osób o tej porze roku wypada nawet dwa razy więcej włosów niż normalnie. Nie tylko na zmianę pogody,  włosy reagują także na stres, zmianę pracy, złe odżywianie itp. No i osłabiają się z powodu zbyt inwazyjnych zabiegów fryzjerskich, np. przez częste farbowanie, rozjaśnianie, prostowanie itp.  odsumowując, wtedy właśnie warto sięgnąć po jedną lub dwie mezoterapie Dr Cyj.

Jak zatrzymać wypadanie włosów?

W sytuacji gdy chcemy zapanować nad nadmiernym wypadaniem włosów, a nawet łysieniem, wykonujemy pełną terapię peptydową. Składa się ona zawsze z 4 zabiegów, wykonywanych co 14 dni. U mężczyzn Dr Cyj jest także standardowo zalecany po przeszczepach, aby utrzymać przeszczepione mieszki włosowe, odżywić je i wzmocnić wzrost włosów. Efekty widzisz po 2 miesiącach. Po 6 miesiącach zapraszamy na zabieg przypominający, aby wydłużyć i wzmocnić efekty.

Dr Cyj – innowacyjna terapia łysienia

Dr Cyj jest uważany za przełomową terapie włosów, ponieważ ma w składzie kompleks 7 peptydów oraz kwas hialuronowy, dzięki któremu peptydy uwalniają się stopniowo i długotrwale do mieszków włosowych przez 14 dni. WłaUmożliwia to nowatorska technologi Sustained Release Technology.Właśnie dlatego zabiegi są powtarzane co 2  tygodnie. W okresie wzrostu włos jest cały czas odżywiany, w efekcie ma szansę odrosnąć, pogrubić się i wzmocnić.

Dla kogo mezoterapia igłowa na włosy?

W Soft Skin Dermaclinic polecamy mezoterapię Dr Cyj na:

  • sezonowe wypadanie włosów,
  • osłabione włosy zabiegami fryzjerskimi,
  • cienkie i przerzedzone włosy,
  • łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn,
  • osłabione włosy z powodu stresu.

Ponieważ specjalizujemy się w leczeniu łysienia, łączymy mezoterapię dr Cyj z innymi zabiegami, wzmacniającymi włosy. W terapiach łączonych stosujemy także np. osocze bogatopłytkowe PRP lub innowacyjny zabieg z wykorzystaniem osocza Artrex

Leave a Reply

13 + 18 =