fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Promocja wypełniacza biostymulującego Ellanse
31
Sty

Ellanse – specjalne ceny na otwarcie!

Oferta Soft Skin Dermaclinic powiększa się o całą linię rewolucyjnych stymulatorów kolagenu Ellanse. Z okazji debiutu wprowadzamy specjalne ceny na otwarcie! Promocja obejmuje wszystkie formuły Ellanse od S do E.

Stymulatory kolagenu Ellanse działają trochę jak wypełniacze, w tym sensie że od razu odbudowują utraconą objętość rysów twarzy. Są więc remedium na zanik tkanek związany z wiekiem, ale pozwalają także niwelować asymetrie rysów twarzy w młodszym wieku. Efekty, jakie dają, są jednak bardzo dyskretne, bez ryzyka „przerysowania” i nadkorekcji. Z drugiej strony w porównaniu do wypełniaczy charakteryzują się wydłużonym czasem działania, który w formule E trwa aż 4 lata!

Regeneracja kolagenu

Innowacyjność Ellanse polega jednak przede wszystkim na tym, że działa on naprawczo i regenerująco na skórę, a dokładniej pobudza produkcję najbardziej pożądanego kolagenu typu I. W ten sposób długotrwale przywraca młody i atrakcyjny wygląd. Głównym składnikiem tego produktu jest polikaprolakton, stosowany od 30 lat do produkcji szwów chirurgicznych, implantów i nici liftingujących. To właśnie polikaprolatkon wywołuje biostymulację i uruchamia produkcję kolagenu. W efekcie nawet po wchłonięciu preparatu (badania pokazują, że wchłania się w 100%), pozostaje odbudowana tkanka, zapewniająca skórze jędrność i elastyczność.

Więcej o działaniu Ellanse przeczytasz w opisie zabiegu, gdzie umieściliśmy także informacje dotyczące wskazań, efektów, a także tego, jak przebiega sam zabieg podania preparatu. Przed umówieniem się na wizytę możesz tam także zapoznać się z przeciwwskazaniami.

Specjalne ceny na otwarcie!

Z okazji debiutu Ellanse w Soft Skin Dermaclinic wprowadzamy specjalne ceny zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych stymulatorów kolagenu. Ellanse cena:

S (efekty ok. 1 roku) 800 zł / zamiast 1200 zł
M (efekty ok. 2 lat) 1000 zł / zamiast 1400 zł
L (efekty ok. 3 lat) 1300 zł / zamiast 1700 zł
E (efekty ok. 4 lat) 1600 zł / zamiast 2000 zł

Jeśli chcesz się umówić na zabieg, zapraszamy do kontaktu.
Możesz do nas od razu zadzwonić na nr 512 822 207.

Leave a Reply

nineteen + 18 =