fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Mezoterapia nanoigłowa i mikroigłowa Nanofrax we Wrocławiu
27
Gru

Nowość! Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax

Jeszcze więcej możliwości! – tak można w skrócie opisać mezoterapię nano- i mikroigłową NanoFrax, która jest nowością we wrocławskiej klinice Soft Skin Dermaclinic. NanoFrax odmładza i regeneruje najwrażliwsze obszary, które do tej pory były z reguły omijane w zabiegach kondycjonujących. Chodzi m.in. o czerwień wargową, skórę wokół oczu, także pod linią rzęs i na ruchomej części powiek. Jest idealny dla posiadaczy skór naczyniowych i wrażliwych, a także dla kobiet w ciąży i u diabetyków. NanoFrax docenią osoby aktywne, które chcą wyglądać pięknie, ale nie mogą sobie pozwolić nawet na chwilę rekonwalescencji. W wersji silniejszej działa nawet na poziomie skóry właściwej, gdzie walczy ze zmarszczkami, bliznami, przebarwieniami i rozstępami.

Dwie terapie frakcyjne w jednym zabiegu

W zabiegu NanoFrax genialne jest to, że w trakcie jednego zabiegu możemy używać dwa rodzaje kartridży i wykonywać jednocześnie zabieg głęboko przebudowujący skórę czoła, policzków, brody, jak i delikatny nano-zabieg w rejonie wrażliwej skóry wokół oczu czy w obrębie czerwieni wargowej. Te rejony, z reguły omijane w zabiegach frakcyjnych, także potrzebują odmłodzenia i pobudzenia do regeneracji. W wersji nanoigłowej zabieg nie wywołuje stanu zapalnego, nie dochodzi więc do krwawienia, a pacjent nie odczuwa bólu. Pacjentki Soft Skin porównują nanoterapię do łaskotania i podkreślają, że nie odczuwa się w jej trakcie nawet najmniejszego dyskomfortu.

NanoFrax dla aktywnych

Terapię nanoigłową szczególnie doceniają osoby aktywne, nie tylko kobiety, ale i mężczyźni którzy nie mogą sobie pozwolić na przestoje w codziennej aktywności. Chcą zawsze wyglądać dobrze i nie akceptują nawet dnia rekonwalescencji. Wykonywany w seriach Nanofrax daje poprawę nawilżenia, zwiększa gęstość skóry, pobudzając syntezę kolagenu, napina ją i uelastycznia. Pacjenci zauważają poprawę kolorytu, rozjaśnienie przebarwień, a także spłycenie siateczki drobnych zmarszczek wokół oczu i na policzkach.

Mezoterapia ust

Wielu kobietom zależy na atrakcyjnych, nawilżonych i miękkich ustach, ale z różnych powodów nie są gotowe na zabiegi powiększania. Rozwiązaniem idealnym jest właśnie NanoFrax, mezoterapia nanoigłowa wykonywana na czerwień wargową. Jak to działa? Za pomocą hipoalergicznych tytanowych igieł jednorazowego użytku nakłuwamy wargi, a przez mikrokanaliki wprowadzamy w ich głąb kwas hialuronowy i koktajle ze składnikami aktywnymi. Usta stają się nawilżone i przez to gładsze, poprawia się ich kolor, są odżywione, odporne na przesuszenia. Apetyczne usta, które pięknie się układają w ruchu, bez ryzyka sztuczności. Takie efekty cenią sobie pacjentki Soft Skin.

Jak działa mezoterapia nano- i mikroigłowa?

Istotą zabiegu jest punktowe (frakcyjne) nakłuwanie naskórka i skóry właściwej. Pozwala ono na dostarczenie skoncentrowanych składników – kwasu hialuronowego, witamin, peptydów w głąb tkanek, z ominięciem bariery naskórkowej. Samo nakłuwanie także pobudza naskórek i skórę właściwą do regeneracji. A to oznacza poprawę struktury, zwiększenie kolagenu, wzrost napięcia i jędrności. To co widać, to spłycenie zmarszczek, redukcja blizn i rozstępów.

W przypadku nanoterapii bezboleśnie podajemy substancje czynne do naskórka. Przy mezoterapii mikroigłowej docieramy do skóry właściwej. Wtedy mikronakłuwanie wywołuje stan zapalny, który jest jak najbardziej pożądany, ponieważ uwalnia czynniki wzrostu z krwi i uruchamia silną przebudowę skóry. A czynniki aktywne przenikają głębiej i zwiększają regenerację tkanek.

Leave a Reply

5 × 3 =