fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Aktualności

Wampirzy Liffting Arthrex - osocze PRP
23
Paź

-20% Wampirzy Lifting z okazji Halloween

Czy wiesz, że w Soft Skin we Wrocławiu możesz umówić się

na Wampirzy Lifting Arthrex®? 

Z okazji Halloween,

dzwoniąc do nas w dniach 29-31 października,

dostaniesz 20% zniżki na ten wyjątkowy zabieg. 

Zniżkę możesz wykorzystać do końca 2018 roku.

W czym tkwi przewaga systemu Arthrex®, że klinika Soft Skin wybrała akurat tę technologię? Na pytania odpowiada dr Elżbieta Wojtowicz-Prus, szefowa kliniki, specjalista dermatolog i wiceordynator oddziału dermatologicznego WSSK we Wrocławiu.

Dlaczego mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest tak popularna? 

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: Mezoterapia osoczem to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej o szerokim zastosowaniu. W dodatku o potwierdzonej skuteczności w wielu innych dziedzinach medycyny regeneracyjnej. W przypadku estetyki odmładza i regeneruje skórę. A konkretnie poprawia jej elastyczność i napięcie, zwiększa syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, a także przyspiesza wymianę komórkową. Osocze pomaga nam nie tylko w odmładzaniu czy spowalnianiu procesów starzenia. Jest bardzo skuteczne w leczeniu blizn, rozstępów, trudno gojących się ran, atopowego zapalenia skóry.

Czy to prawda, że osocze podaje się także w skórę głowy?

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: Dokładnie, zabieg wspiera walkę z łysieniem typu androgenicznego oraz plackowatego, a także wzmacnia włosy. Są badania kliniczne na to, że dzięki zastosowaniu osocza włosy stają się grubsze i mocniejsze.

Za co pacjenci cenią Wampirzy Lifting?

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: Pacjenci lubią zabiegi autologiczne, ponieważ są one oparte w całości na ich własnych tkankach. Są więc całkowicie bezpieczne i nie uczulają. To jest taki komfort, gdy wiemy, że żaden obcy materiał nie jest wprowadzany do tkanek.

Dlaczego klinika wybrała system Arthrex®?

Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus: Dla mnie szczególnie ważne jest to, że w tym systemie koncentracja czynników wzrostu pozyskiwanych z krwi pacjenta odbywa się bez dodawania jakichkolwiek substancji chemicznych – antykoagulantów czy aktywatorów. Skuteczność metody wynika z najwyższej koncentracji czynników wzrostu. No i jeszcze jedna sprawa, procedura jest bezbolesna (bez uczucia pieczenia), które często występuje przy podawaniu osocza w innych systemach.

Umów się na Wampirzy Lifting

Czytaj więcej>>

Leave a Reply

thirteen − nine =