fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
peeling laserowy Fotona
15
Paź

Peeling laserowy -10%

To wciąż nowość w polskich gabinetach medycyny estetycznej i dermatologii, tymczasem peeling laserowy jest świetną alternatywą dla peelingów chemicznych. Aby zachęcić do korzystania z tej formy regeneracji skóry, do końca listopada dajemy 10% zniżki na peelingi laserowe.

Peelingi laserowe w Soft Skin Dermaclinic we Wrocławiu wykonujemy za pomocą platformy laserowej FOTONA, jednego z najbardziej zaawansowanych systemów laserowych na świecie.

Zabieg ten polecamy szczególnie osobom, które mają problem z nierówną fakturą skóry, poszarzałym i ziemistym kolorytem cery, a także z łojotokiem i rozszerzonymi porami. Peeling laserowy:

  • obkurcza ujścia gruczołów łojowych,
  • wygładza powierzchnię naskórka,
  • rozjaśnia i wyrównuje koloryt,
  • zmniejsza świecenie skóry,
  • a także poprawia jej jędrność.

Od łagodnego do „pełnej plamki”

W Soft Skin Dermaclinic dopasowujemy intensywność peelingu laserowego do oczekiwań i możliwości pacjentów. W trybie łagodnym laser erbowo-yagowy pracuje frakcyjnie i tylko niewielka część naskórka jest odparowywana. Dzięki temu skóra szybko się regeneruje, a zabieg nie wymaga ograniczenia aktywności. Jest on polecany zwłaszcza dla osób młodych, które chcą  odświeżyć cerę, a także zwęzić pory i wyrównać koloryt. Proponujemy go także dojrzałym pacjentom, jeśli wolą wykonać serię łagodnych peelingów zamiast jednego zabiegu „pełną plamką”.

To najbardziej intensywny peeling laserowy. Odparowujemy w jego trakcie naskórek na całej powierzchni, co wiąże się z intensywną przebudową, ale wymaga okresu rekonwalescencji. Przez kilka dni skóra będzie zaczerwieniona, złuszczanie będzie także bardziej intensywne.

Zasady promocji -10% na peeling laserowy

Promocja na peelingi laserowe dotyczy wszystkich okolic. Wykonujemy ten zabieg nie tylko w celu regeneracji skóry twarzy, szyi czy dekoltu. Zabieg daje także świetne efekty odmładzające, gdy zastosujemy go na skórę dłoni. Otrzymasz zniżkę we wrocławskiej klinice Soft Skin na poziomie 10%, jeśli umówisz się na zabieg do końca listopada 2018 r. Przed wykonaniem zabiegu Twoja skóra zostanie skonsultowana przez kosmetologa, a w razie potrzeby także przed dermatologa, o czym zdecydujemy w trakcie konsultacji.

Chcesz wiedzieć więcej o peelingu laserowym? Zobacz: TUTAJ

Ceny znajdziesz: TUTAJ

Leave a Reply

2 + twelve =