fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
11
Paź

Jesienne peelingi. Piękniejsza Ty

Teraz jest idealny klimat do korzystania z peelingów! Jesienna aura sprzyja złuszczaniu, ponieważ skóra nie jest już narażona na ekstremalne temperatury, a słońce nie emituje tak intensywnego promieniowania UV. Zapraszamy do Soft Skin we Wrocławiu na jesienne złuszczanie.

To idealny czas na złuszczenie skóry także dlatego, że letnie miesiące wymagały od skóry obrony przed słońcem.

  • Obrona ta doprowadziła do nadmiernego zrogowacenia naskórka, poszarzenia cery, gorszego wchłaniania kremów, a także zaburzenia wydzielania łoju skórnego.
  • Stąd inwazja niedoskonałości, kłopoty ze świeceniem cery lub przesuszeniem najczęściej bocznych partii twarzy.

We wrocławskiej klinice Soft Skin Dermaclinic pracujemy za pomocą peelingów nad kompleksową poprawą skóry. Oczyszczamy ją, wygładzamy zmarszczki, które są często bardziej widoczne właśnie z powodu nadmiaru zrogowaceń. Likwidujemy posłoneczne przebarwienia, a także intensywnie nawilżamy i wyrównujemy koloryt skóry. Dzięki naszym terapiom na bazie peelingów cera odzyskuje blask, a kobiety czują się fantastycznie we własnej skórze.

Korzystamy z zaawansowanych technologicznie preparatów takich marek jak: PCA Skin, DermaQuest, Miedik8.

Indywidualne podejście

Peelingi chemiczne indywidualnie dobieramy do potrzeb skóry. Medyczne formuły daje widoczne efekty przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Oferujemy terapie peelingami nie tylko dla skór dojrzałych, które wymagają silnego złuszczenia. Specjalizujemy się w zabiegach dla skór delikatnych, wrażliwych, a także trądzikowych, również z trądzikiem dorosłych. Dr Elżbieta Wojtowicz-Prus, specjalista dermatolog i wiceordynator oddziału dermatologicznego w WSSK we Wrocławiu, układa dla pacjentów specjalne programy terapeutyczne i czuwa nad procesem regeneracji skóry.

Bezboleśnie i bez złuszczania

Wybierając produkty do zabiegów złuszczających, zależy nam na tym, by dawały one jak najmniejszy dyskomfort dla pacjentów. Dlatego mamy w ofercie peelingi o mniejszej inwazyjności, które wymagają większej liczby powtórzeń, ale na przykład w ogóle nie dają efektu widocznego łuszczenia. Drobne prószenie skóry jest praktycznie niezauważalne. Osoby korzystające z tego typu zabiegów mogą swobodnie prowadzić aktywne życie, bez żadnych ograniczeń czy rekonwalescencji.

Peelingi enzymatyczne

Specjalną grupą peelingów polecanych dla skór wrażliwych lub w trakcie terapii trądzikowych są peelingi enzymatyczne na bazie enzymów pozyskiwanych z roślin, bogatych w probiotyki. To jedna z naszych ulubionych form dbania o skórę, ze względu na minimalne łuszczenie i doskonały efekt terapeutyczny.

Pixel Peel

Jeśli jednak pacjentka jest gotowa na mocniejsze działanie, mamy w ofercie specjalny oręż, intensywne peelingi oraz Pixel Peel, czyli połączenie mikronakłuwania Dermapen z peelingiem TCA. Przed zastosowaniem kwasu wykonujemy pierwsze przejście Dermapenem na najpłytszej głębokości. Następnie aplikujemy płynne znieczulenie. Następnie wykonujemy właściwe mikronakłuwanie. Do mikrokanalików aplikujemy peeling TCA. W ten sposób walczymy o piękną skórę, jeśli szpecą ją rozszerzone pory, przebarwienia, zmarszczki lub blizny potrądzikowe.

Chcesz wiedzieć więcej o peelingach? Zobacz: TUTAJ

 

Leave a Reply

five × 2 =