fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 512 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
26
Wrz

Soft Skin w prestiżowym konkursie Gala Beauty Stars

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że Soft Skin Dermaclinic bierze udział w prestiżowym konkursie Gala Beauty Stars. Plebiscyt magazynu „Gala” dedykowany jest najlepszym i godnych polecenia miejscom, związanym z estetyką. Nasza klinika została wyróżniona nominacją w kategorii medycyna estetyczna. Liczymy na Wasze głosy!

Najważniejsza informacja dotyczy tego, jak zagłosować na naszą klinikę, którą mamy nadzieję lubicie i doceniacie za profesjonalizm i efekty.

Jak głosować w Gala Beauty Stars 2018?

Jeśli jesteś zalogowana/zalogowany do Facebooka, wystarczy, że:

  • klikniesz w ten link:
    http://bit.ly/GalaGlosowanie
  • wybierzesz naszą klinikę i klikniesz „ZAGŁOSUJ”
    (pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu, inaczej głos nie będzie ważny).

Dla osób, które nie korzystają z Facebooka możliwe jest głosowanie poprzez formularz: http://bit.ly/GalaFormularz (koniecznie przekażcie bezfacebookowym znajomym  – będziemy bardzo wdzięczni).

Swoje głosy możecie oddawać na nas CODZIENNIE do 15 października – każdego dnia macie do dyspozycji jeden głos!

Dlaczego warto głosować właśnie na nas?

Soft Skin Dermaclinic to wyjątkowe miejsce, gdzie o skórę dbają najwyższej klasy specjaliści pod kierunkiem dr Elżbiety Wojtowicz-Prus, specjalisty dermatologa i wiceordynatora oddziału dermatologicznego w szpitalu WSSK we Wrocławiu. Zespół dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów podchodzi do skóry holistycznie, co oznacza, że jednocześnie dbamy o jej zdrowie i estetykę.

Wprowadzamy najnowsze technologie z zakresu medycyny estetycznej, stosujemy innowacyjne preparaty i sprzęt, dzięki którym nasi pacjenci korzystają z najlepszych rozwiązań, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Specjalizujemy się w innowacyjnych mezoterapiach, takich jak np. mezoterapie na przebarwienia i rumień z bursztynianem sodu.

Stosujemy nowe metody leczenia trądziku na bazie złota i zabiegów laserowych.

Wykonujemy zaawansowane zabiegi odmładzające, w tym mezoterapie osoczem bogatopłytkowym Artrex® oraz resurfacingi i liftingi laserowe np. Fotona 4D.

Soft Skin ma duże doświadczenie w profesjonalnych terapiach na bazie peelingów m.in. PCA i DermaQuest.

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy kultowe kosmetyki i profesjonalną pielęgnację brytyjskiej marki Medik8, słynącej m.in. z ekologicznych i innowacyjnych formuł przeciwstarzeniowych.

Zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy i toksyny botulinowej są u nas wykonywane z największą starannością i zachowaniem odpowiednich proporcji. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zdrową skórę w dobrej kondycji. To dla nas warunek dalszych działań. Co cenią sobie nasze pacjentki i pacjenci.

 

Cieszymy się, że doceniają to także organizatorzy plebiscytu Gala Beauty Stars.

 

 

 

Leave a Reply

five + thirteen =