fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 512 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
21
Wrz

Spotkanie z aktywnymi kobietami

Zespół kosmetologów i lekarzy Soft Skin Dermaclinic pod kierunkiem specjalisty dermatologa dr Elżbiety Wojtowicz-Prus wziął udział w fantastycznym wieczorze dedykowanym aktywnym kobietm. Spotkaliśmy się w dość nietypowym miejscu. W salonie samochodowym, podczas wydarzenia „Seat jest sexy”. 

Serwis urody z Soft Skin Dermaclinic

W trakcie wieczoru dedykowanego kobietom miałyśmy okazję zaprezentować Wam możliwości działania próżniowej hydroabrazji, która bezinwazyjnie oczyszcza skórę z zaskórników, nadmiaru zrogowaciałego naskórka i sebum, a do tego nawilża i odświeża koloryt.

Zabieg cieszył się dużym zainteresowaniem. Przede wszystkim ze względu na brak rekonwalescencji i szybkie efekty. Nie bez znaczenia był też fakt, że takie mechaniczne oczyszczanie połączone jest z wtłaczaniem do skóry substancji aktywnych: antyoksydantów, minerałów, witamin. Do tego Aquapure poprawia ukrwienie i dotlenienie krwi, a także łagodzi podrażnienia.Drugim hitem spotkania były kosmetyki brytyjskiej marki Medik8, które uważane są za globalnego lidera „zielonej kosmetologii”. Wrocławianki miały okazję, jako jedne z pierwszych w Polsce, poznać cudowną moc kosmeceutyków dedykowanych różnym potrzebom, takim jak walka z przebarwieniami, odwodnieniem, zmarszczkami czy trądzikiem dorosłych. U progu jesieni uczestniczki spotkania pytały zwłaszcza o kultowe produkty Medik8 zawierające w składzie różne formy witaminy A, w tym retinol, kwas retinowy i retinaldehyd. Ponieważ dr Wojtowicz-Prus jest jedną z ambasadorek marki w Polsce, kosmetyki Medik8 możecie kupować i zamawiać w naszej klinice.

Najwięcej pań skorzystało oczywiście z komputerowej analizy stanu skóry. Wykonywaliśmy ją za pomocą urządzenia VISIA, które w ciągu 8 minut jest w stanie określić najważniejsze potrzeby skóry.

Dbaj o skórę jak o… samochód!

Przy okazji spotkania w salonie samochodowym, przyszło nam do głowy takie porównanie, dotyczące dbania o samochód i dbania o skórę.

Same przyznacie pewnie, że o samochody dbamy regularnie, niemal z zegarkiem w ręku trafiamy na przeglądy, wymianę oleju, zmianę opon. Pomiędzy przeglądami jeździmy na myjnię, sprzątamy i odkurzamy… Chcemy być bezpieczne, zależy nam na tym, by auto było sprawne, dobrze utrzymane, a my zadowolone z jazdy. Czy tak samo dbamy o swoją skórę?

Namawiamy, wpiszcie do kalendarza regularne „przeglądy” u kosmetologa. Pomiędzy przeglądami wykonujcie zaplanowane przez eksperta zabiegi oraz dbajcie o odpowiednią pielęgnację domową.
Gwarantujemy, że skóra będzie dzięki temu zdrowa, pełna blasku i zadbana, jak regularnie serwisowane auto 🙂

Przypominamy, że w Soft Skin przegląd u kosmetologa jest bezpłatny. Podczas konsultacji kosmetolog analizuje Twoją skórę, opracowuje indywidualny plan zabiegów i daje sugestie co do pielęgnacji domowej.
Chcesz zarezerwować wizytę?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas 512 822 207

Leave a Reply

three × 5 =