fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email
+48 512 pokaż numer

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
23
Kwi

Cellulit i eksperci Soft Skin w „Pytaniu na śniadanie”

Cellulit w pierwszych dniach wiosny budzi żywe odczucia. Zatem dr Elżbieta Wojtowicz-Prus, specjalista dermatolog i założycielka kliniki Soft Skin Dermaclinic, doradzała w programie „Pytanie na śniadanie, jak zaplanować terapię antycellulitową.

Cellulit a rozwiązania

Wrocławska ekspertka w rozmowie z Moniką Zamachowską rekomendowała do walki ze skórką pomarańczową zabiegi łączone, ale także odpowiednią dietę, ruch i zabiegi domowe, które na cellulit są niezwykle skuteczne.

cellulit Soft Skin

Obejrzyj nagranie: Cellulit – jak sobie radzić? eksperci Soft Skin w programie Pytanie na śniadanie

Jako eksperci od wyszczuplania, ujędrniania i modelowania sylwetki podkreślamy zawsze, że cellulit wynika z budowy i funkcjonowania kobiecego ciała. Jest to przypadłość, która dotyczy nie tylko osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Z cellulitem zmagają się również szczupłe kobiety, uprawiające sport i dbające o zdrowy tryb życia.

Dlatego w walce o gładką skórę bardzo ważne jest korzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych, bo to one są w stanie odpowiednio ujędrnić i uelastycznić tkanki, by skórka pomarańczowa przestała być widoczna. W Soft Skin tak układamy terapie antycellulitowe, by uderzać w mechanizmy jego powstawania na wielu poziomach. Jednocześnie redukujemy tkankę tłuszczową, ujędrniamy skórę, uelastyczniamy tkankę łączną oraz poprawiamy krążenie limfatyczne.

Dlaczego podchodzimy do walki z cellulitem tak wielozadaniowo? Zawsze wyjaśniamy, że jest to problem estetyczny, który wynika z zaburzeń w funkcjonowaniu tkanki łącznej, ale u niektórych osób potęgują go pojawiające się obrzęki i zastoje limfatyczne. Także nadmiar tkanki tłuszczowej może sprawiać, że skórka pomarańczowa jest bardziej widoczna i przybiera zaawansowaną formę. Należy również pamiętać, że starzenie się skóry i związana z tym utrata jędrności zwiększa widoczność cellulitu.

Rekomendacje Soft Skin

Zespół Soft Skin kierowany przez dr Wojtowicz-Prus do walki z cellulitem rekomenduje przede wszystkim:

  • Zabieg Venus Legacy, czyli połączenie multipolarnej radiofrekwencji z polem magnetycznym i masażem podciśnieniowym. Zabieg redukuje tłuszcz, wygładza skórę, ujędrnia oraz masuje, likwidując zastoje limfatyczne i obrzęki. Jest uważany obecnie za „złoty standard” wśród zabiegów antycellulitowych
Venus Legacy w Soft Skin

redukcja cellulitu, wygładzanie zmarszczek, jędrny brzuch w Soft Skin

Pełną informację o zabiegu oraz ceny na poszczególne partie ciała znajdziesz tutaj:

https://softskin-clinic.pl/oferta/venus-legacy/

 

  • Mezoterapię antycellulitową Alidya, która zwalcza cellulit na poziomie komórkowym i daje bardzo dobre efekty zarówno we wczesnych, jak i zaawansowanych stadiach cellulitu.

 

Jeśli chcesz zaplanować terapię antycellulitową, zapraszamy na konsultacje kosmetologiczne, które są u nas nieodpłatne.

Leave a Reply

three × five =