fbpx
PN 10 - 18; WT, ŚR, CZW 10 - 20; PT 10 - 19
rejestracja@pokaż email

Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
Wieczór niebanalny, Wrocław, Soft Skin
29
Sty

Wrocławski Wieczór Niebanalny z Magdą Umer i Soft Skin

Ach co to był za wieczór! Soft Skin Dermaclinic był partnerem 18. edycji Damskiego Wieczoru Niebanalnego, podczas którego w charakterze gościa specjalnego wystąpiła Magda Umer. Uwielbiamy takie spotkania!

Artystka ze szczególnym urokiem opowiadała zebranym w Centrum Technologii Audiowizualnych wrocławiankom o życiu, uczuciach, Agnieszce Osieckiej… Nie co dzień bierze się udział w tak magicznych wieczorach, i nie co dzień spotyka się takie kobiety, w licznym i energetycznym gronie. Jedno po tym dniu jest pewne #girlspower to fakt! 😉

Zainteresowanie uczestniczek Damskiego Wieczoru Niebanalnego prelekcją dr Elżbiety Wojtowicz-Prus o pielęgnacji skóry w różnym wieku, indywidualnymi konsultacjami skóry i systemem VISIA, który w 8 minut mierzy stan skóry – to dowód na to, że my kobiety chcemy wiedzieć, co się dzieje z naszą skórą i jak dbać o nią, żeby na różnych etapach życia wyglądać pięknie i naturalnie.

Dziękujemy za zaproszenie i zaufanie, a wszystkim obecnym na spotkaniu przypominamy, że termin wykorzystania vouchera mija z końcem lutego! ­­­Urządzenie VISIA czeka już na Was w naszej klinice Soft Skin przy ul. Dąbrowskiego 32a!

Życzymy sobie więcej takich spotkań. Do zobaczenia!

Leave a Reply

three × 4 =