Ciekawostki

Zdrowa i piękna skóra
makijaż permanentny ust
05
Mar

Wiosenne porządki skóry – czas start

Piękna wiosenna skóra? Z początkiem marca ogłaszamy, że czas na porządne odkurzenie skóry właśnie się rozpoczął! Jeśli chcesz powitać wiosnę piękną, pełną blasku, nawilżoną i odżywioną cerą – zacznij działać! Podpowiadamy jak!

Doskonale wiemy, jak wygląda skóra po zimie: jest poszarzała, zanieczyszczona (zaskórniki!), przesuszona, nierzadko łuszczy się w kilku miejscach, zdarza się, że jest podrażniona. Co zrobić, żeby przywrócić jej piękny wygląd?

Wystarczy zrobić dwa kroki. Oto one:

Krok 1. piękna skóra – peeling!

Peelingi kojarzą się przede wszystkim ze złuszczaniem naskórka – czy słusznie? – I tak, i nie. Rzeczywiście głównie stosujemy je po to, żeby pozbyć się martwego naskórka i pobudzić skórę do odnowy. Ale warto pamiętać, że nowoczesne peelingi potrafią dużo więcej – odpowiada dr Elżbieta Wojtowicz Prus.

W jaki sposób działają peelingi? Poluzowują wiązania międzykomórkowe, dzięki temu wspomagają odrywanie się zrogowaciałych komórek naskórka, skóra nabiera świeżego i promiennego wyglądu. Jednocześnie wzrasta poziom zawartości kwasu hialuronowego w skórze, co wpływa na silniejsze jej nawilżenie. To podstawowe i ogólne działanie peelingów. Ale zaawansowane technologicznie preparaty to wyspecjalizowana „broń”. Są peelingi, których zadaniem jest intensywne działanie nawilżające, inne działają silnie odmładzająco lub antyoksydacyjnie, są preparaty dedykowane skórom wrażliwym i delikatnym. Nie można zapominać o tym, że peelingi mogą też wspierać leczenie niektórych dolegliwości skórnych takich jak trądzik, łojotok, przebarwienia, blizny potrądzikowe, rumień.

Ważne, żeby preparat był odpowiednio dobrany! Pamiętaj, że w naszym gabinecie możesz liczyć na ekspertów, którzy pomogą Ci w wyborze, biorąc pod uwagę potrzeby twojej skóry i twoje możliwości finansowe.

Jak korzystać z peelingów? Zwykle stosuje się je w seriach. Skóra wymaga ok 3-4 zabiegów we wskazanych przez lekarza lub kosmetologa terminach. Taką kurację powinno przeprowadzać się raz na pół roku.

Ceny i rodzaje peelingów dostępnych w Soft Skin znajdziesz TUTAJ

Laserowa alternatywa

Peeling laserowy to nowoczesny sposób na odświeżenie skóry. – To metoda niezwykle precyzyjna i jednocześnie bezpieczna – zapewnia dr Wojtowicz-Prus. Preparat zastępuje tu światło lasera, które odparowuje naskórek i doprowadza do jego złuszczania. Efekty są naprawdę rewelacyjne: skóra jest odświeżona, wygładzona i ujędrniona, a jej koloryt ujednolicony. Tu podobnie, jak w przypadku peelingów klasycznych skóra wymaga zwykle serii 2-4 zabiegów.

Krok 2. piękna skóra – mezoterapia!

Po serii peelingów czas na zastrzyk energii dla skóry. I to dosłownie. Mezoterapia igłowa, czyli podanie składników aktywnych do skóry, to najlepsza forma jej głębokiego odżywienia i nawilżenia. Głównym składnikiem mezoterapii jest kwas hialuronowy, który ma cudowna właściwość wiązania wody, dzięki temu silnie nawadnia skórę. Jeśli właśnie na nawilżeniu ci zależy warto sięgnąć po mezoterapię klasyczną, której zadaniem jest pobudzenie skóry, nawodnienie jej i dodanie blasku. Oczekujesz czegoś „więcej”? Wybierz mezoterapię rewitalizującą. Skład preparatów do mezoterapii rewitalizujących jest dużo bogatszy, zawierają one m. in. kompleksy peptydów, aminokwasów, witamin, minerałów. Takie mezoterapie nie tylko nawadniają skórę, ale silnie pobudzają ją do odnowy, mają moc odmładzania. Do mezoterapii rewitalizujących należy AQUASHINE, LINERASE oraz bursztynowa mezoterapia Electri, która weszła niedawno do oferty Soft Skin. Mezoterapią rewitalizującą jest też terapia osoczem bogatopłytkowym.

Podobnie jak w przypadku peelingów, nowoczesne mezoterapie potrafią dziś naprawdę dużo! To wyspecjalizowane preparaty, które mogą: łagodzić rumień, wesprzeć leczenie trądziku i przebarwień. – W Soft Skin dobór preparatu zawsze definiuje skóra, jej problemy i potrzeby – podkreśla dr Wojtowicz Prus.

Jak korzystać z mezoterapii? Oczywiście najlepiej w serii – w zależności od preparatu i stanu skóry od 2 do 4 zabiegów. Pewne jest, że nawet po jednym zobaczysz różnicę i zakochasz się w tym zabiegu!

Ceny i rodzaje peelingów dostępnych w Soft Skin znajdziesz TUTAJ

Zaufaj ekspertowi

Przy takiej gamie wyspecjalizowanych preparatów nietrudno się pogubić! Dlatego warto oddać się w ręce prawdziwych ekspertów. – W Soft Skin dobieramy terapie na podstawie badania i obserwacji skóry. Poznajemy jej problemy i potrzeby i dopasowujemy odpowiednie zabiegi – mówi dr Elżbieta Wojtowicz Prus.

Więcej na temat odkurzania skóry po zimie usłyszycie od dr Elżbiety Wojtowicz-Prus w RADIU RAM! Nasz ekspert będzie gościem Strefy Radia RAM 8 marca, o godzinie 10.00! Serdecznie zapraszamy!

Chcesz „odkurzyć” skórę po zimie? Jeśli zadzwonisz do nas 8 marca i umówisz się na peeling albo mezoterapię, otrzymasz zniżkę!  Przygotowaliśmy dla Was

10% rabatu na wszystkie peelingi

30% rabatu na mezoterapię Aquashine

Cena regularna 750 zł, cena z okazji Dnia Kobiet 525 zł!

TO PRAWDOPODOBNIE NAJNIŻSZA CENA ZA TEN ZABIEG WE WROCŁAWIU

 

Być kobietą RAM Soft Skin

Być kobietą, dr Elżbieta Wojtowicz-Prus w radio RAM

Leave a Reply